داغ ترین ها :
سامسونگ پچ امنیتی ماه آگوست را برای گوشی هوشمند گلکسی S8 منتشر کرد

سامسونگ پچ امنیتی ماه آگوست را برای گوشی هوشمند گلکسی S8 منتشر کرد

همیشه پشتیبانی از محصولات یک فاکتور مهم برای کاربران بوده و برند های سازنده گوشی نیز توجه خاصی به این امر داشته اند. کمپانی های سازنده گوشی نظیر سامسونگ و سونی و… جدا از پشتیبانی گارانتی، نوع دیگری از پشتیبانی را پوشش می دهند که در طی آن آپدیت های متفاوتی را برای سیستم عامل و پچ های امنیتی منتشر می کنند.

در همین راستا کمپانی سامسونگ پچ امنیتی جدیدی را برای گوشی هوشمند گلکسی S8 منتشر کرد. این آپدیت مربوط به ماه آگوست بوده و انجام آن به صورت OTA نیز در دسترس خواهد بود.

دانلود پچ امنیتی سامسونگ

تصویر بالا، مربوط به یک پچ امنیتی در کشور آلمان بوده و شماره مدل آن G950FXXU3CRGH می باشد و حجم آن چیزی در حدود 418 مگابایت خواهد بود.

البته علاوه بر پچ امنیتی بهینه سازی کارکرد گوشی به هنگام بازی نیز دیده می شود. آپدیت های امنیتی همیشه بلافاصله بعد از انتشار در دسترس کاربران قرار نمی گیرد و همواره برای تعدادی از کاربران در دسترس نخواهد بود. این افراد می توانند به صورت دستی این کار را انجام دهند. برای انجام آپدیت دستی ابتدا باید به منوی تنظیمات رفته سپس در قسمت به روز رسانی نرم افزار، گزینه دانلود آپدیت دستی را لمس کنید، سپس انجام آپدیت به صورت دستی انجام خواهد شد. این آپدیت در حال حاضر برای گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی S8 منتشر شده و کاربران گلکسی +S8 فعلا باید منتظر آپدیت برای گوشی سامسونگ خود باشند.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads