داغ ترین ها :
سامسونگ گلکسی نوت 9 رنگ جدیدی را به خود خواهد دید

سامسونگ گلکسی نوت 9 رنگ جدیدی را به خود خواهد دید

کمپانی سامسونگ با معرفی گوشی هوشمند گلکسی نوت 9، آخرین پرچمدار سال 2018 خود را به صورت رسمی معرفی کرد. در ابتدای راه قرار بود که این گوشی هوشمند در رنگ های مسی، بنفش، آبی و مشکی در بازار های هدف عرضه شوند. اما این پایان راه نبوده و بعد از مدتی کمپانی نسخه نقره ای را در بازار ایالات متحده عرضه کرد. حال این کمپانی اعلام کرد که قصد دارد تا رنگ دیگری از این گوشی سامسونگ را نیز در بازار های هدف عرضه کند.

گلکسی نوت 9 سفید

کمتر از دو هفته پیش خبری در رسانه ها منتشر گردید که بیانگر آن بود، سامسونگ رنگ سفید خالص را نیز برای این گوشی هوشمند انتخاب کرده است و تا مدتی دیگر این گوشی هوشمند با رنگ جدید را نیز در بازار عرضه خواهد کرد. با اینکه به انتهای سال 2018 میلادی نزدیک می شویم و زمستان در راه است، نشان می دهد که انتخاب این رنگ برای این بازه زمانی بسیار مناسب بوده و به احتمال فراوان این رنگ میزان فروش این گوشی را افزایش خواهد داد.

نوت سامسونگ

بعد از رنگ های مذکور، سفید خالص ششمین رنگی است که گلکسی نوت 9 به خود می بیند و پس از بازار چین، در تاریخ 23 نوامبر در بازار تایوان و سپس در دیگر بازار های دنیا عرضه می شود. البته لازم به ذکر است که قلم این گوشی نیز کاملا هم رنگ آن بوده و سفید خالص می باشد.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام