داغ ترین ها :
سامسونگ گلکسی A8s و انتشار عکس های جدید

سامسونگ گلکسی A8s و انتشار عکس های جدید

کمتر از دو روز دیگر سامسونگ گوشی جدید خود را با نام گلکسی A8s معرفی می کند و درز اطلاعات و انتشار شایعات از این گوشی هوشمند سرعت بیشتری پیدا کرده و امروز نیز مشاهده می کنیم که TENNA نیز عکس هایی را از این گوشی هوشمند منتشر کرده است. جدا از هر بخشی صفحه نمایش این گوشی هوشمند در کانون توجه قرار دارد زیرا برند کره ای رقابتی را با هواوی بر سر معرفی اولین گوشی هوشمند با صفحه نمایش ناچ طرح O آغاز کرده بود و حالا می دانیم که برنده رقابت بین این دو غول دنیای تکنولوژی سامسونگ است.

قصد خرید گوشی سامسونگ دارید؟ لیست قیمت گوشی سامسونگ در سایت تکنولایف را ببنید.

سامسونگ گلکسی A8s

با نگاه به عکس های منتشر شده از قسمت پشتی قاب، در اول کار دوربین سه گانه توجه را به خود جلب می کند که بعد از گوشی هوشمند گلکسی A7 2018، دومین گوشی این کمپانی است که با دوربین سه گانه معرفی می شود. بخش بعدی مربوط به اسکنر اثر انگشت است که در قسمت پشتی قاب قرار گرفته است. همانطور که در بالا اشاره کردیم، مدل صفحه نمایش این گوشی هوشمند بیانگر آن است که دوربین جلویی این گوشی به صورت تک گانه بوده و شایعات حاکی از آن است که قدرت سنسور دوربین سلفی این گوشی هوشمند 24 مگاپیکسل می باشد.

اما شایعاتی که پیشتر در رابطه با این گوشی هوشمند منتشر شده است بیان می کنند که صفحه نمایش این گوشی هوشمند در سایز 6.39 اینچ خواهد بود و دوربین های پشتی این گوشی را سنسور های 24 و 10 و 5 مگاپیکسلی پوشش می دهند. به احتمال فراوان رم این گوشی هوشمند 6 گیگابایت خواهد بود از چیپست اسنپدراگون 710 قدرت خواهد گرفت.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام