داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی های اندروید بهترین گوشی 6 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی گوشی لمسی ارزان نصب ویندوز 11

سامسونگ گلکسی A90 در تاریخ 10 آوریل معرفی خواهد شد

You are currently viewing سامسونگ گلکسی A90 در تاریخ 10 آوریل معرفی خواهد شد

خانواده A کمپانی سامسونگ این روز ها در کانونو توجهات می باشد و از اواخر سال 2018 تا به امروز گوشی های متنوعی در قالب این خانواده معرفی شده است و همچنین چند گوشی دیگر از این خانواده در صف معرفی می باشند. دیگر گوشی های هوشمند در صف معرفی که سامسونگ بنای معرفی آن ها را دارد، گلکسی A90 و A40 و A20 می باشند که اطلاعات و عکس های مختلفی از آن ها به بیرون درز کرده است.

سامسونگ

در این بین کمپانی سامسونگ رسما اعلام کرده که در تاریخ 10 آوریل رویدادی را برگزار خواهد کرد. این کمپانی بنا دارد تا در تاریخ مذکور گوشی هوشمند گلکسی A90 را به صورت رسمی معرفی کند اما این احتمال وجود دارد تا کمپانی دو گوشی دیگر را نیز در کنار گلکسی A90 معرفی کند. در این بین عکس های منتشر شده از این گوشی هوشمند صفحه نمایش تمام صفحه را نشان می دهد و سنسور سلفی این گوشی در جایگاهی دیگر بکار گرفته می شود. خانواده A این کمپانی سامسونگ در دسته میان رده ها قرار می گیرد اما گوشی های آن طرفداران خاص خود را دارد.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید