داغ ترین ها :
سامسونگ گلکسی M2 و درز اطلاعات جدید

سامسونگ گلکسی M2 و درز اطلاعات جدید

کمتر از 24 ساعت قبل، گیگبنچ اطلاعاتی را در رابطه یک گوشی جدید از کمپانی سامسونگ منتشر کرد که در خبر منتشر شده نامی از آن گوشی به نیامده بود. حال امروز اطلاعات جدیدی از این گوشی هوشمند درز پیدا کرده است و از همه مهم تر، شناسنامه این گوشی کامل شده و نام و خانواده آن مشخص شده است. نام این گوشی هوشمند گلکسی M2 می باشد و همان طور که از نام آن پیدا است، از خانواده M سامسونگ می باشد.

سامسونگ گلکسی m2

اخباری که امروز در رابطه با این گوشی هوشمند درز پیدا کرده است بخش های کلیدی این گوشی را مشخص می کند. در رابطه با درز گیگبمج می دانیم که چیپست این گوشی هوشمند اگزینوس 7885 می باشد و سیستم عامل آن اندروید 8.1 Oreo خواهد بود و سامسونگ این گوشی هوشمند را با رم سه گیگابایتی معرفی خواهد کرد. حال امروز مشخص گردید که پردازنده گرافیکی این گوشی نیز Mali-G71 MP2 می باشد.

برای خرید گوشی های سامسونگ لینک را لمس کنید: قیمت گوشی سامسونگ

در بخش صفحه نمایش این گوشی هوشمند اطلاعاتی در رابطه با سایز صفحه نمایش منتشر نشده است ولی رزولوشن آن 2340×1080 پیکسل خواهد بود که کیفیت +FHD را به ارمغان می آورد. این گوشی هوشمند از تست های Antutu نمره 107452 را کسب کرده است که این گوشی را در رنج میان رده قرار می دهد. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این گوشی هوشمند در دسترس نیست اما تا زمان معرفی، تمامی اطلاعات مربوط به مشخصات این گوشی درز خواهد کرد.

ads

هزینه رجیستری گوشی مسافری با پاسپورت چقدر است؟ آموزش نحوه رجیستری گوشی و استعلام آنرا اینجا بخوانید.

رجیستری گوشی مسافری

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads