داغ ترین ها :
سامسونگ گلکسی M20 با صفحه نمایش ناچ طرح V و باتری 5000 میلی آمپری

سامسونگ گلکسی M20 با صفحه نمایش ناچ طرح V و باتری 5000 میلی آمپری

در اول راه سال 2019 میلادی هستیم و مانند تجربه ای که در طی سالیان اخیر داریم، اسمارت فون های زیادی در طول سال جاری معرفی خواهند شد. اما درز اطلاعات در رابطه با گوشی های امسال از همین ابتدا آغاز شده است و کمپانی هایی نظیر سامسونگ و هواوی در راس اخبار قرار دارند. امروز نیز اطلاعات و عکس های جدیدی از گوشی هوشمند گلکسی M20 به بیرون درز کرده است که محصولی از کمپانی سامسونگ خواهد بود.

 

گوشی های سامسونگ را از فروشگاه تخصصی موبایل تکنولایف تهیه کنید.

 

گوشی m20 سامسونگ

عکس منتشر شده بیان می کند که صفحه نمایش این اسمارت فون از نوع ناچ طرح V می باشد و با تفاسیر سامسونگ مقاومت را در رابطه با استفاده نکردن از این مدل صفحه نمایش شکسته و به احتمال فراوان این گوشی هوشمند بعد از گوشی گلکسی A8s که صفحه نمایش ناچ طرح O داشت، دومین گوشی این کمپانی با صفحه نمایش ناچ خواهد بود. همان طور که در تصویر پیداست استفاده از این مدل صفحه نمایش سبب می شود که دوربین جلویی گوشی به صورت تک گانه باشد.

گوشی m20 سامسونگ

اما اطلاعات منتشر شده از این گوشی بیانگر آن است که باتری این گوشی هوشمند 5000 میلی آمپری خواهد بود که اگر این موضوع صحت داشته، این گوشی در صدر رنکینگ گوشی های این کمپانی از نظر میزان قدرت باتری قرار خواهد گرفت. دیگر اطلاعات منتشر شده بیان می کنند که صفحه نمایش این گوشی هوشمند در سایز 6.13 اینچ بوده و رزولوشن آن کیفیت +HD را ارائه می دهد. این گوشی از چیپست اگزینوس 7904 قدرت خواهد گرفت و رم این گوشی 3 گیگابایت خواهد بود.

ads

اکانت ظرفیتی چیست و اکانت های ظرفیتی PS5 چگونه کار می‌کند؟

اکانت ظرفیتی PS5 چیست؟

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads