داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی های اندروید بهترین گوشی 6 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی گوشی لمسی ارزان نصب ویندوز 11

گلکسی نوت 10 سامسونگ در دو سایز معرفی خواهد شد

You are currently viewing گلکسی نوت 10 سامسونگ در دو سایز معرفی خواهد شد

گلکسی نوت 10 از گوشی های مهم سال 2019 سامسونگ خواهد بود. بعد از معرفی خانواده S10، بیشتر اخبار پیرامون سامسونگ در رابطه با گوشی های رنج میان رده این برند می باشد و هر از گاهی اخباری در رابطه با پرچمدار بعدی این برند یعنی گلکسی نوت 10 دیده می شود. حال امروز خبر جدیدی از گوشی هوشمند گلکسی نوت 10 منتشر شده است و برای اولین بار است خبری در رابطه با سایز های متنوع از گوشی های خانواده Note منتشر می شود.

نوت 10

تا به امروز شاهد بودیم که سامسونگ پرچمداران خانواده S خود را با سایز های مختلف معرفی می کند. آخرین پرچمدار این خانواده نیز نسخه پلاس و e داشته که سایز متفاوتی نسبت نسخه اصلی دارند. اما خانواده نوت از این قاعده مستثنی بوده اند و گوشی های این برند فقط در یک سایز معرفی می شدند. اما امروز خبر رسیده که گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی نوت 10، نسخه دیگری دارد که در مقایسه با نسخه اصلی سایز کوچکتری دارد.

شایعات در رابطه با گوشی هوشمند نوت 10 خبر از صفحه نمایش 6.7 اینچی می دهند اما بزرگ تر شدن سایز گوشی ها مورد پسند تمامی کاربران نیست و بسیاری دیگر صفحه نمایش در سایز های کوچکتر را ترجیح می دهند. در همین راستا به نظر می آید که سامسونگ نسخه دیگری از این گوشی را با سایز 6.4 اینچ معرفی کند. که مانند نسل قبلی این گوشی یعنی نوت 9 خواهد بود. با توجه به اینکه منبع درز این خبر تا به امروز اطلاعات زیادی از گوشی های این کمپانی منتشر کرده و درصد بالایی از نشر های آن واقعیت داشته، به نظر می رسد که این موضوع نیز صحت داشته باشد و گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی نوت 10 در دو سایز معرفی شود. گلکسی نوت 10 طبق اطلاعات موجود در تابستان امسال معرفی خواهد شد.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید