داغ ترین ها :
سامسونگ گلکسی S8 آپدیت جدیدی را دریافت کرد

سامسونگ گلکسی S8 آپدیت جدیدی را دریافت کرد

سامسونگ همواره سابقه خوبی در زمینه پشتیبانی نرم افزاری از گوشی های خود ندارد و همیشه مدت زمان زیادی بعد از معرفی سیستم عامل های جدید اندروید و همچنین انتشار پچ ئهای امنیتی، آن ها را برای کاربران خود منتشر می کند که بسیاری از کارشناسان بر این باور اند که دلیل این امر تغییرات زیادی است که این کمپانی روی سیستم عامل خام انجام میدهد.

حال امروز پرچمداران سال 2017 این کمپانی یعنی دو گوشی گلکسی S8 و گلکسی +S8 آپدیت جدیدی را دریافت کرده اند که مربوط به پچ امنیتی گوشی است. آپدیت جدید پچ امنیتی این دو گوشی را تا ماه نوامبر آپدیت می کند و حجم آن در حدود 451 مگابایت است. این آپدیت علاوه بر بروز رسانی پچ امنیتی، تعدادی از باگ های گوشی را نیز رفع کرده است. ورژن آپدیت جدید G950FXXU4CRKG / G950FOXM4CKR1  / G950FXXU4CKR1 بوده و برای کاربران این دو گوشی در سرتاسر دنیا منتشر می شود.

در حالی که بسیاری از پرچمداران سال 2017 کمپانی های مختلف آپدیت های مربوط به سیستم عامل جدید اندروید را دریافت کرده اند، این دو گوشی سامسونگ همچنان در صف انتظار بوده و حتی آپدیت های آزمایشی را نیز دریافت نکرده اند و به عقیده کارشناسان، پشتیبانی نرم افزاری از گوشی های هوشمند یکی از ضعف های سامسونگ است که باید آن را پوشش دهد.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads