داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بهترین گوشی 6 میلیونی بهترین گوشی 8 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی نصب ویندوز 11

سامسونگ گلکسی S9 و +S9 آپدیت دیگری را دریافت کردند

You are currently viewing سامسونگ گلکسی S9 و +S9 آپدیت دیگری را دریافت کردند

در ادامه روند انتشار آپدیت های مربوط به اندروید 9.0 Pie، هنوز کاربران گوشی های سامسونگ در حسرت نسخه های نهائی آن هستند و پرچمداران سال 2017 آن هنوز آپدیتی را دریافت نکرده اند. امروز نیز این کمپانی آپدیت آزمایشی دیگری را برای گوشی های گلکسی S9 و گلکسی +S9 منتشر کرده است که کاربران این گوشی ها می توانند آن را دریافت کنند.

آپدیت s9 سامسونگ

G960FXXU2ZRLF شماره ورژن مخصوص گوشی هوشمند گلکسی S9 بوده و G965FXXU2ZRLF شماره ورژن مخصوص گوشی هوشمند گلکسی +S9 می باشد. در حال حاضر آپدیت های منتشر شده به کشور های فرانسه، لهستان، آلمان و انگلستان رسیده اند و تا مدتی دیگر در اختیار تمامی کاربران این گوشی در سر تاسر دنیا قرار می گیرد. آپدیت جدید علاوه بر بهبود عملکرد دستگاه، باگ های نسخه های قبلی را رفع می کند. اگر به صورت خودکار آپدیت ها دریافت نکردید، به بخش تنظیمات رفته و در قسمت آپدیت نرم افزار به صورت دستی این کار را انجام دهید. قیمت گوشی های سامسونگ را از سایت تکنولایف مشاهده کنید.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[Total: 3 Average: 2.7]

دیدگاهتان را بنویسید