داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بهترین گوشی 6 میلیونی بهترین گوشی 8 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی نصب ویندوز 11

سامسونگ گلکسی S9 و +S9 آپدیت نهائی اندروید 9.0 را دریافت کردند

You are currently viewing سامسونگ گلکسی S9 و +S9 آپدیت نهائی اندروید 9.0 را دریافت کردند

کمپانی همواره با اتخاذ سیاست های درست، سالیان زیادی است که به عنوان بهترین کمپانی در زمینه تولید و عرضه گوشی های هوشمند شناخته می شود. در بسیاری از بخش هاب مختلف گوشی های هوشمند، سامسونگ بهترین عملکرد را دارد اما یکی از قسمت های مهمی که سامسونگ در آن ضعف دارد، بخش پشتیبانی سخت افزاری از محصولات است. این کمپانی تا به امروز آپدیت های آزمایشی مختلفی را برای پرچمداران امسال خود منتشر کرده است و امروز دو گوشی هوشمند گلکسی S9 و +S9 آپدیت نهائی اندروید 9.0 را دریافت کردند. این موضوع در حالی است که بسیاری از گوشی های سال 2017 دیگر کمپانی ها آپدیت نهائی مربوط به اندروید Pie را دریافت کرده اند.

برای خرید و مشاهده لیست گوشی های سامسونگ موجود لینک را لمس کنید: قیمت گوشی سامسونگ

گوشی S9 سامسونگ

کمپانی به صورت رسمی اعلام کرد که این آپدیت برای بازار اروپا منتشر شده است ولی کاربران این گوشی در امارات و ترکیه نیز این آپدیت را دریافت کرده اند. کاربرانی که رام آن ها مربوط به نقاط دیگر است باید چند روزی را صبر کنند تا آپدیت به منطقه دیگر برسد و اگر برای دریافت مشکلی دارند می توانند به صورت دستی از بخش تنظیمات به قسمت آپدیت سیستم عامل رفته و گوشی خود را بروز کنند.

 

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 3 امتیاز میانگین: 3.3]

دیدگاهتان را بنویسید