داغ ترین ها :
سونی رویداد جدیدی را در تاریخ 25 فوریه برگزار خواهد کرد

سونی رویداد جدیدی را در تاریخ 25 فوریه برگزار خواهد کرد

 بسیاری از کارشناسان و کاربران بر این باور بودند که کمپانی سونی در نمایشگاه CES، گوشی هوشمند جدیدی را معرفی کند اما کمپانی معرفی گوشی را عقب انداخته و قرار دارد تا در نمایشگاه MWC گوشی هوشمند جدیدی را معرفی کند. البته باید ذکر کنیم که گوشی های هوشمند اکسپریا XZ4 و XZ4 Compact و XA3 و XA Plus در صف معرفی قرار دارند.

حال امروز خبر رسیده که کمپانی دعوتنامه هایی را برای اصحاب رسانه ارسال کرده است و به صورت رسمی اعلام کرده که در تاریخ 25 فوریه رویدادی را برگزار می کند. در این بین کمپانی عکس گوشی XZ4 Compact را در دعوتنامه ها بکار گرفته است. اخبار و شایعاتت حول کمپانی سونی بیانگر آن هستند که کمپانی خانواده XA3 را در این مراسم معرفی نخواهد کرد و از طرفی مدیران این برند اعلام کرده بودند که پرچمدار بعدی تجربه جدیدی را به همراه دارد و این موضوع معرفی پرچمدار بعدی را عقب خواهد انداخت و احتمال معرفی اکسپریا XZ4 را پائین می آورد.

حال باید به انتظار نشست و دید که سونی برای رویداد خود در تاریخ 25 فوریه چه برنامه ای دارد. عکس های دعوتنامه بسیاری از شایعات در رابطه با گوشی هوشمند اکسپریا XZ4 Compact را رد می کند و مشخص می کند که سونی دو سنسور را در این گوشی بکار خواهد گرفت، یکی به عنوان سنسور اصلی و دیگری به عنوان سنسور جلوئی. سنسور اثر انگشت در این گوشی هوشمند به قسمت کناری قاب منتقل شده و فناوری جک 3.5 میلی متری دوباره در گوشی های سونی دیده می شود.

قیمت گوشی موبایل را در سایت تکنولایف ببنید.

ads

اکانت ظرفیتی چیست و اکانت های ظرفیتی PS5 چگونه کار می‌کند؟

اکانت ظرفیتی PS5 چیست؟

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads