داغ ترین ها :
سونی سه گوشی جدید را در نمایشگاه CES 2019 معرفی خواهد کرد

سونی سه گوشی جدید را در نمایشگاه CES 2019 معرفی خواهد کرد

هفته آینده دنیا یکی دیگر از رویداد های مهم در زمینه تکنولوژی را به خود می بیند و این رویداد نمایشگاه CES می باشد. بسیاری از برند های بزرگ دنیا محصولات خود را در این نمایشگاه معرفی کنند که فقط مختص اسمارت فون ها نبوده و بسیاری دیگر از بخش های تکنولوژی را شامل می شود. کمپانی سونی نیز یکی از برند های معتبر است که قرار معرفی محصول در این نمایشگاه را دارد.

 

برای مشاهده لیست قیمت انواع گوشی موبایل در سایت تکنولایف روی لینک کلیک کنید: قیمت گوشی

 

سونی

اخبار منتشر شده بیان می کنند که این کمپانی دو گوشی از خانواده اکسپریا XA و یک گوشی از خانواده L را در این نمایشگاه معرفی خواهد کرد که گوشی های مذکور اکسپریا XA3 و XA3 Ultra و اکسپریا L3 می باشند. گوشی های مذکور در رنج میان رده این کمپانی قرار می گیرند و با توجه به قابلیت ها و ویژگی هایی که دارند، قیمت آن ها بسیار مناسب است.

سونی CES 2019

تا به امروز اطلاعات منتشر شده بیان می کنند که هر سه گوشی صفحه نمایشی با استاندارد 18:9 خواهند داشت و دوربین اصلی آن ها به صورت دوگانه است. بدنه هر سه مدل از جنس شیشه و آلمینیوم می باشد و اندروید 9.0 Pie سیستم عامل آن ها خواهد بود. با انتشار اخبار بالا حال معلوم می شود که سونی ظرفیت خود را برای این نمایشگاه تکمیل کرده و معرفی گوشی پرچمدار خود به همراه نسخه Compact آن را به نمایشگاه MWC 2019 موکول کرده است.

ads

فرق بین پلی استیشن 5 نسخه استاندارد با نسخه دیجیتال چیست؟

تفاوت ps5 استاندارد و دیجیتال

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads