داغ ترین ها :
سونی موبایل به صورت ضمنی خروج از بازار خاورمیانه را تایید کرد

سونی موبایل به صورت ضمنی خروج از بازار خاورمیانه را تایید کرد

چند روز قبل، یکی از فعالان توییتری به نام ایوان بلاس در یک توییت، خبر از خروج احتمالی سونی از بازار خاورمیانه، ترکیه و آفریقا داد. او در این توییت نوشت که سونی موبایل قصد دارد تا ماه اکتبر، دفاتر خود در مناطق نامبرده را تعطیل و از بازار این مناطق خارج شود.

این خبر تا امروز توسط سونی به تایید نرسیده بود، اما یکی از مدیران سونی موبایل در گفتگو با سایت Android Authority به صورت ضمنی، خبر منتشر شده در خصوص خروج این شرکت از بازار خاورمیانه را تایید کرد. او در خصوص شایعه خروج سونی موبایل از بازار منطقه نوشت:

به عنوان بخشی از فعالیت های لازم برای رساندن به سودآوری، ما با دقت بر بازار خاورمیانه، آفریقا و ترکیه نظارت داشته و شرایط مختلف را مورد بررسی قرار میدهیم.

در واقع سونی موبایل شایعه خروج از بازار را رد نکرد تا به نوعی، بر این موضوع صحه گذاشته باشد. سونی موبایل در سال های اخیر همواره با افت فروش در جهان و به تبع آن در خاورمیانه مواجه شد که در نهایت مدیران شرکت را بر آن داشت تا برای کاهش ضرردهی فعالیت خود را در چند منطقه محدود کنند.

فروشگاه تکنولایف به زودی برندهای مطرح دیگری را جاگیزین سونی خواهد کردو صفحه قیمت گوشی را برای اطلاع از موجودی دنبال کنید.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads