داغ ترین ها :
سونی هدفون های جدید خود را معرفی می کند

سونی هدفون های جدید خود را معرفی می کند

شرکت سونی، هدفون های بی سیم جدیدی که برای تمرینات ورزشی مناسب هستند و صدایی قوی دارند، را معرفی می کند. سونی اخیرا محصول جدیدی را معرفی کرده است .این محصول هدفون بی سیمی است که به بلوتوث متصل شده و بسیار هم کم وزن می باشد، صدای دیجیتالی را لغو کرده و هنگام ورزش کردن در برابر عرق بسیار مقاوم است.

این هدفون های جدید توسط WF-SP700N درخشان (مدل بدون سیم) و WI-SP600N (نوع گردنبندی) عرضه می شوند. سونی ادعا می کند که اولین محصولاتی هستند که هر دو ویژگی لغو صدا و مقاومت در برابر آب را با هم دارند.

ابتدا، WF-SP700N، نوع بی سیم “واقعی”:

عمر باتری آن ها 3 ساعت است، که به طور قابل توجهی 5 ساعت کمتر از AirPod های پر طرفدار و سامسونگ Gear IconX می باشد. کمپانی سونی ادعا می کند که خروجی صدای آن قوی است و یک وضعیت ” One-touch open ” دارد که بیش از 9 ساعت طول می کشد تا شارژ شود. ضد آب بودن این هدفون در IP4X درجه بندی شده است، بدین معنی که فقط در برابر عرق کردن در هنگام ورزش مقاوم است، و نه بیشتر. قیمت این هدفون ها 180 دلار است و در فصل بهار عرضه خواهند شد.

برای خرید و مشاهده مشخصات انواع هندزفری به سایت تکنولایف مراجعه کنید. 

پس از آن، شرکت سونی هدفون های گردنبندی WI-SP600N را نیز عرضه خواهد کرد که تا حدودی شبیه لوازم جانبی گوگل پیکسل هستند. این هدفون دارای ویژگی لغو صدا و قابلیت IP4X مقاومت در برابر عرق بدن است. عمر باتری آن بیش تر از عمر باتری هدفون های بی سیم است: می توانید 6 ساعت به طور مداوم از آن استفاده کنید . قیمت این هدفون 150 دلار است.

 

ads

مقایسه Macbook air و Pro ساخت 2022 و 2023 را در مطلب بالا از دست ندهید.

تفاوت مک بوک ایر و پرو

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads
?>