داغ ترین ها :
شایعات جدید در مورد گوشی LG G7

شایعات جدید در مورد گوشی LG G7

LG G7 در اواسط ماه مارس با صفحه نمایش OLED و رم 6 گیگابایتی عرضه خواهد شد. زمانی که طبق گفته های سایت رسمی LG  منتظر عرضه ی  LG G7 با قابلیت SnapDragon 835  یا Snapdragon 845 بودیم، یک شرکت کره ای اطلاعات بیشتری  را در مورد این محصول فاش کرد.

طبق گفته ها مطرح شده  G7 قرار است با قابلیت SnapDragon 845 عرضه شود و این یک جهش بزرگ فراتر از G6 با قابلیت SnapDragon 821 به 845 خواهد بود.  اما G7 دارای قابلیت های پیشرفته تری نیز می باشد و طبق گفته های منابع آگاه، عرضه ی G7 با رم 6 گیگابایتی آن را در دسته ی پرچم دارهای این شرکت قرار خواهد داد.

گوشی ال جی را از سایت تکنولایف به قیمت مصوب تهیه کنید.

یکی دیگر از تغییرات انجام شده، عرضه ی G7 با صفحه نمایش OLED ( یکی از با کیفیت ترین صفحه نمایش های تولید شده) می باشد و قرار است همزمان با Galexy S9 یعنی اواسط ماه مارس به بازار عرضه شود. ” ما نگران عرضه ی همزمان آن ها نیستیم بلکه تفاوت ها و قابلیت های G7 است که طرفداران تکنولوژی به فکر فرو می برد”.

طبق گفته های “هانگ جانگ هوآن” ارتباطات قابل تحرک یک نوع تجارت است.

ظاهرا این برنامه ی تولید دارای مراحل مختلفی می باشد چرا که شرکت LG با 3 شرکت بزرگ کره ای نیز در این باره قراردادی امضا کرده است و قرار است این محصول ابتدا در آمریکا و سپس در سایر کشور ها عرضه شود.

طبق گفته های تایید شده منابع،  این محصول همانند گلکسی S9 دارای SnapDragon 845 می باشد ولی باید بتواند با قابلیت های دیگر گلکسی مانند ضد آب بودن IP68، اسکنر چشم ، دوربین های دوبله در جلو و عقب و شارژ بصورت بی سیم و …. ، رقابت کند.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads