داغ ترین ها :
شیائومی تیزر مربوط به معرفی گوشی شیائومی Play را منتشر کرد

شیائومی تیزر مربوط به معرفی گوشی شیائومی Play را منتشر کرد

شیائومی عکس های را مرتبط با تیزر معرف یکی از گوشی های خود در تاریخ 24 دسامبر را منتشر کرد. تیزر مربوط به گوشی هوشمند شیائومی Play می باشد و نمایی از پشت و جلوی این گوشی هوشمند را نشان می دهد و تا حدود زیادی شایعات در رابطه با این گوشی را تائید می کند. پیشتر نیز شایعات فراوانی در رابطه با این گوشی هوشمند منتشر گردیده بود که بعد از معرفی باید بیبینیم کدام یک از آن ها حقیقت داشته و کدام یک کذب بوده اند.

نمای جلویی از این گوشی هوشمند صفحه نمایش ناچ را نشان می دهد که با توجه به طراحی، درصد بالایی از قاب را در اختیار گرفته است. به واسطه این مدل صفحه نمایش، دوربین جلویی این گوشی هوشمند تک گانه است و این در حالی است که شیائومی دوربین دوگانه  برای قسمت پشتی در نظر گرفته است. در قسمت پشتی قاب علاوه بر دوربین دوگانه، اسکنر اثر انگشت نیز مشاهده می شود که در بخش مرکزی قرار گرفته است.

اطلاعاتی که پیشتر در رابطه با این گوشی شیائومی درز کرده اند بیانگر آن هستند که صفحه نمایش آن در سایز 5.84 اینچ بوده و رزولوشن ان 2280×10802 پیکسل می باشد. پردازنده این گوشی هوشمند هشت هسته ای بوده و دوربین اصلی و سلفی آن به ترتیب 12 و 8 مگاپیکسل می باشند. باتری این گوشی 3000 میلی آمپری بوده و به احتمال فراوان رم آن در دو مدل 4 و 6 گیگابایتی خواهد بود.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام