داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی های اندروید بهترین گوشی 6 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی گوشی لمسی ارزان نصب ویندوز 11

انتشار گزارش فروش گوشی های شیائومی

You are currently viewing انتشار گزارش فروش گوشی های شیائومی

کمپانی شیائومی اعلام کرد که فروش های گوشی های این کمپانی در سه ماهه اول سال 2018 میلادی افزایش چشمگیری داشته است. اما هنوز سود لازمه حاصل نشده است.

حال با اینکه این کمپانی اعداد و ارقام دقیقی را ذکر نکرده است اما اعلام کرد که فروش گوشی شیائومی آن ها به رقم قابل توجه 88 درصد رشد داشته است. علی رغم ذکر نکردن عدد دقیق فروش، اطلاعات درز کرده نشان می دهد فروش این شرکت در سه ماهه اول سال به مبلغ 28.1 میلیون دلار رسیده است و این کمپانی سهم 8 درصدی از بازار جهانی را در اختیار دارد. حال با توجه به درآمد 5.3 میلیارد دلاری که در این سه ماهه داشته است با توجه به هزینه های جاری این شرکت ضرر 1.09 میلیارد دلاری در این سه ماهه داشته است.

با توجه به شکست مالی کمپانی، نشان داده شده که در مقایسه با رشد فروش گوشی های هوشمند، هنوز سود مالی قابل انتظار حاصل نشده. فروش گوشی های هوشمند تنها 67.5 درصد از میزان درآمد کمپانی را تشکیل می دهد در حالی که در تاریخ مشابه در سال قبل این عدد 70 درصد بود. حال شنیده می شود که سرمایه گذاران این کمپانی قصد دارند تا درصدی از سهام خود را به IPO منتقل کنند.

از طرفی دیگر کمپان شیائومی نشان داد که خدمات آنلاین و محصولات Smart Home خود را افزایش داده و 32 درصد از کل دآمد ها را از این راه تامین می کند که با توجه به نرخ 27 درصدی در تاریخ مشابه سال قبل، پیشرفت داشته است.

با توجه به شکست هایی که این کمپانی در بازار ایالات متحده آمریکا داشته است قصد دارد تا 40 درصد از پولی که از IPO بدست می آورد را در بازار های اروپا و جنوب شرقی آسیا، بر روی گوشی های هوشمند خود متمرکز کند.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید