داغ ترین ها :
شیائومی رویداد دیگری را در تاریخ ۸ نوامبر برگزار می کند

شیائومی رویداد دیگری را در تاریخ ۸ نوامبر برگزار می کند

کمپانی چینی شیائومی در طی این سالها نامی برای خود دست و پا کرده و کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. چند روز پیش نیز این کمپانی گزارش هایی منتشر کرد مبنی بر آنکه در طول 10 ماهه اول سال 2018 در حدود 100 میلیون گوشی هوشمند تولید کرده است و درصد بالایی را به فروش رسانده است که این موضوع بسیار شگفت انگیز است و بیانگر می کند اگر شیائومی به همین صورت سیاست های خود را ادامه دهد، در آینده ای نزدیک به رقیب سر سختی برای کمپانی های سامسونگ و هواوی و اپل بدل خواهد شد.

رویداد شیائومی در لندن 8 نوامبر 2018

قبل از خرید بررسی کنید: لیست قیمت امروز گوشی های شیائومی

این برند چینی در کمتر از دو هفته پیش و در تاریخ های 23 و 25 اکتبر دو گوشی هوشمند را معرفی کرد که یکی از آن ها به عنوان گوشی مخصوص بازی این کمپانی شناخته می شود. حال امروز خبر رسیده است که این کمپانی بنا دارد تا در تاریخ 8 نوامبر و در کشور انگلستان یک گوشی دیگر را معرفی کند. بسیاری از کارشناسان معتقدند که گوشی بعدی این کمپانی Mi 8 Pro خواهد بود.

سنسور اثر انگشت

گوشی هوشمند Mi 8 Pro قرار است با اسکنر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش معرفی شود کمپانی نیز برای تیزر عکسی را منتشر کرده است که اسکنر در زیر صفحه نمایش را نشان می دهد و عکسی دیگر عدد 8 را به صورت افقی نشان می دهد. به همین علت کارشناسان معتقدند که گوشی بعدی شیائومی Mi 8 Pro است. حال باید تا زمان معرفی این گوشی هوشمند به انتظار نشست.

ads

فرق بین پلی استیشن 5 نسخه استاندارد با نسخه دیجیتال چیست؟

تفاوت ps5 استاندارد و دیجیتال

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads