داغ ترین ها :
شیائومی نسخه 5G گوشی Mi Mix 3 را به صورت رسمی معرفی کرد

شیائومی نسخه 5G گوشی Mi Mix 3 را به صورت رسمی معرفی کرد

کمپانی شیائومی در ماه اکتبر سال پیش یکی از پرچمداران خود را با نام Mi Mix 3 معرفی کرد و از نظر قابلیت یکی از بهترین ها در بین گوشی های هم رده خود بوده و به خوبی با پرچمداران دیگر کمپانی ها رقابت می کند. اما در تاریخ مذکور کمپانی مدل 4G این گوشی را معرفی کرد و حالا در نمایشگاه MWC، مدل 5G آن معرفی شده است. از نظر قابلیت این گوشی در بسیاری از بخش ها مشابه نسخه 4G خود بوده ولی در بعضی بخش ها متفاوت است.

طراحی این گوشی مشابه نسخه 4G بوده و صفحه نمایش آن 6.39 اینچ می باشد. به سبب طراحی تمام صفحه آن، 93.4 درصد از قاب جلوئی در احتیار صفحه نمایش بوده و این موضوع در حالی ممکن شده که کمپانی جایگاه ویژه ای را برای دوربین سلفی این گوشی در نظر گرفته است. پردازنده این گوشی یکی از مهمترین بخش هایی است که با نسخه 4G تفاوت دارد. این گوشی از چیپست اسنپدراگون 855 قدرت می گیرد و این موضوع در حالی است که نسبت به مدل قبلی چیپست این گوشی یک نسل ارتقاء داشته است.

شیائومی

شیائومی از همان سنسور های دوربن در این گوشی استفاده کرده است به صورتی که در قسمت پشتی دوربین دوگانه با سنسور های 24 و 2 مگاپیکسل و در بخش جلوئی دو سنسور با قدرت 12 مگاپیکسل بکار گرفته شده است. باتری این گوشی 3800 میلی آمپری بوده و با وجود شایعات فراوان مبنی بر قیمت بالای این گوشی، حال می بینیم که کمپانی این گوشی را با قیمت 599 یورو در بازار های هدف عرضه خواهد کرد.

ads

اکانت ظرفیتی چیست و اکانت های ظرفیتی PS5 چگونه کار می‌کند؟

اکانت ظرفیتی PS5 چیست؟

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads