داغ ترین ها :
فاش شدن اطلاعات Apple TV 4K و پشتیبانی از 4K HDR

فاش شدن اطلاعات Apple TV 4K و پشتیبانی از 4K HDR

اپل در  macOS High Sierraخود بالاخره پشتیبانی رسمی برای فیلم های h.265 (HEVC) را ارائه داد و شرکت پشتیبانی از فیلم های 4K بر روی Mac های جدید را بسیار مهم جلوه داد. Apple TV هنوز در کیفیت 1080p مانده است، اما به نظر می رسد که این روند فردا تغییر خواهد کرد.

اطلاعاتی که از فایل تنظیمات Apple TV جدید بدست آمده است تایید می کند که Apple TV 4K جدید فیلم های 4K 2160p را با پشتیبانی از HDR پخش می کند – هر دوی HDR 10 و Dolby Vision. اگر به جای پخش فیلم های محلی از فیلم های آنلاین استفاده می کنید، شما نیاز به اینترنتی با سرعت 15Mbps یا بهتر دارید (آنقدر ها هم پهنای باند زیادی لازم نیست، به خاطر استفاده از HEVC) (به نظر می رسد این بخشی از سرویس پخش فیلم آنلاین شایعه شده اپل باشد).

سخت افزار این دستگاه برای رفع نیاز های پردازشی افزایش یافته، قوی تر خواهد بود – یک پردازنده سه هسته ای Apple A10 Fusion با 3 گیگابایت رم (پردازنده مورد استفاده در iPhone 7 Plus). آخرین Apple TV رسمی (که در سال 2015 معرفی شد) یک پردازنده قدیمی A8 (پردازنده iPhone 6) که حداکثر از فیلم های 1080p/60h.264 پشتیبانی می کرد داشت.

ads

اکانت ظرفیتی چیست و اکانت های ظرفیتی PS5 چگونه کار می‌کند؟

اکانت ظرفیتی PS5 چیست؟

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads