مرورگر Edge مایکروسافت برای iOS منتشر شد

مرورگر Edge مایکروسافت برای iOS منتشر شد

از آنجایی که مایکروسافت نمی توانست قطعه ی بزرگی از پایه ی گوشی هوشمند را تامین کند، کیفیت های سخت افزاری آن کاهش یافته است و تلاش خود را برای استفاده از نرم افزار های موبایلی که در همه ی سیستم عامل ها قابل دسترسی است، کاهش داده است. در ماه های اخیر، به روز رسانی های مستمر برای مجموعه ی کامل Office برای سیستم عامل های Android و iOS و نیز برنامه های Selfie و سایر برنامه های سرگرم کننده مایکرو سافت برای سیستم عامل iOS (گوشی اپل) عرضه شده است. در حال حاضر، Redmond مرورگر Edge خود را برای iOS معرفی کرده است، و یک روز پس از آن نیز به طور رسمی این برنامه برای اندروید راه اندازی شد.

چگونه می توانید Edge را دریافت کنید؟

عمدتا، این یک مرورگر جامع و جایگزین مناسبی برای Safari است. آن را با Edge و صفحه نمایش خود برای رمزهای عبور، موارد دلخواه و تاریخچه مرور را همگام سازی کنید، اگر از ویندوز کامپیوتر استفاده می کنید و از Chrome استفاده نمی کنید، این یک مزیت است. هم چنین کد QR reader و جستجوی صوتی نیز برای شما فراهم است. البته در حال حاضر حالت ناشناس، نیز وجود دارد.

توجه داشته باشید که Edge در iOS نیزهنوز برای صفحه ی نمایش 19.5: 9 آی فون ایکس بهینه نشده است، بنابراین تا زمانی که اصلاح شود، فقط برخی از پیغام های تان را دریافت خواهید کرد.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید