داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بهترین گوشی 6 میلیونی بهترین گوشی 8 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی نصب ویندوز 11

مقایسه سه گوشی رنج میان رده پرطرفدار [گلکسی A7 و هواوی Nova 3i و آنر 8X]

You are currently viewing مقایسه سه گوشی رنج میان رده پرطرفدار [گلکسی A7 و هواوی Nova 3i و آنر 8X]

این روز ها قیمت بالای گوشی های پرچمدار سبب شده تا بسیاری از کاربران از خرید آن ها منصرف شوند و به خرید گوشی های رنج میان رده روی بیاورند. اما برخی از گوشی های این رنج بیشتر از سایرین مورد توجه کاربران می باشند و مردم تمایل بیشتری به این گوشی ها دارند. سه برند سامسونگ، هواوی و آنر چند سالی است که تمرکز ویژه بر این رنج داشته و گوشی های متنوعی را در قالب رنج میان رده معرفی می کنند.

اما سه گوشی هوشمند گلکسی A7 و هواوی Nova 3i و کنار آنر 8X، به سبب بکارگیری قابلیت های عالی در کنار قیمت مناسب، مورد توجه خریداران می باشند و ما در قالب این مقاله به مقایسه این سه گوشی می پردازیم. در جدول مشخصات زیر تمامی قابلیت های مهم این گوشی ها قرار داده شده و شما می توانید به مقایسه آن ها بپردازید.

[table id=1 /]

با نگاه به جدول مشخصات زیر، در می یابیم که به جز چند مورد خاص، تفاوت فاحشی بین این سه گوشی دیده نمی شود. هر کدام از گوشی ها نقاط ضعف و قوط خاص خود را دارند. به عنوان مثال، دوربین و صفحه نمایش گوشی هوشمند گلکسی A7 به عنوان نقطه قوت این گوشی شناخته می شود در حالی که نقطه قوط گوشی آنر 8X باتری قدرتمند آن است. اما گوشی هوشمند هواوی Nova 3i مجموعه ای از قابلیت های کاربردی را به صورت یکجا دارد.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 2 امتیاز میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید