داغ ترین ها :
نمایش ضعیف آیفون 8 در فروش و درخشش آیفون X

نمایش ضعیف آیفون 8 در فروش و درخشش آیفون X

اخیرا آنالیزگر سایت KGI، مینگ چی کو، مطلب دیگری را برای سرمایه گذاران منتشر کرده است که عملکرد سه گوشی هوشمند جدید اپل را در سه ماهه تعطیلات و در آغاز سال 2018 پیش بینی می کند.

کو تخمین میزند که آیفون X در سه ماهه ی آخر سال،  بین 22 تا 24 میلیون گوشی فروش می کند و حتی در اوایل سال 2018 نیز همین عملکرد قوی خود را حفظ می کند. انتظار می رود پرچم دار اپل در سه ماهه آینده رشد 35 تا 45 درصدی داشته باشد که در نهایت به دلیل کمبود عرضه، کاهش می­یابد.

در ضمن، نگرانی مردم در مورد تعمیرات عمده UI که ناشی از حذف دکمه ی خانه می باشد، بی دلیل است. چیزی که از آن کاملا مطمئن نیستیم، بررسی کامل آیفونX  است.

درخواست برای خرید آیفون8 از حد انتظار بسیار پایین تر بوده  و انتظار می رود که اپل تا سه ماهه اول سال 2018 تولید آن را به نصف برساند. در سوی دیگر، آیفون 8 پلاس هنوز برای کسانی که صفحه ی نمایش بزرگ دوست دارند به عنوان یک گزینه،  برای خرید باقی مانده است.

با این حال، کو پیش بینی می کند که شرکت اپل و شرکت تولیدی همکارش، هون های، برای افزایش فروش آیفون X برخی از خط های تولید آیفون 8 را به خط تولید آیفون X تغییر دهند. این تغییر باید باعث شود که فروش سالانه ی اپل بین به 25 تا 27 میلیون گوشی  برسد تا اپل بتواند تا قبل از پایان سال خود را به بازار برساند.

ads

فرق بین پلی استیشن 5 نسخه استاندارد با نسخه دیجیتال چیست؟

تفاوت ps5 استاندارد و دیجیتال

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

2 نظر

 1. مِیتی

  خیلی چرت و مسخره بود

  1. امیرحسین کنزق

   پاسخ به مِیتی

   سلام ممنون از اینکه برای ما وقت گذاشتید اگر نظرتون رو بیشتر توضیح بدید ما حتما سعی خواهیم کرد که خودمون رو اصلاح کنیم
ads
ads