داغ ترین ها :
نوکیا 9 در نمایشگاه MWC معرفی نخواهد شد

نوکیا 9 در نمایشگاه MWC معرفی نخواهد شد

رویداد بعدی که کمپانی های زیادی قرار معرفی گوشی های هوشمند خود را در آن دارند، MWC می باشد و همان طور که می دانید، این نمایشگاه در شهر بارسلون برگزار خواهد شد. یکی از گوشی های هوشمندی که کارشناسان انتظار داشتند تا در این نمایشگاه معرفی شود نوکیا 9 است که به عنوان پرچمدار بعدی کمپانی نوکیا شناخته می شود. حال خبر رسیده که نوکیا پرچمدار بعدی خود را در این نمایشگاه معرفی نمی کند و معرفی این گوشی را جلوتر انداخته است.

البته این اطلاعات از جانب کمپانی HMD Global تائید نشده است اما منبعی که آن را منتشر کرده به کمپانی مذکور بسیار نزدیک می باشد و تا به امروز اطلاعات زیادی را در رابطه با گوشی های نوکیا منتشر کرده است و قالب این اطلاعات درست بوده اند. تا به امروز اطلاعات زیادی در رابطه با این گوشی منتشر شده است و بسیاری از آن ها در حد شایعه باقی می مانند اما برخی اخبار درست خواهند بود. قیمت گوشی نوکیا را می توانید در سایت تکنولایف ببنید.

اطلاعات منتشر شده بیان می کنند که صفحه نمایش این گوشی هوشمند از جنس OLED می باشد و سایز آن 5.9 اینچ می باشد. رزولوشن صفحه نمایش این گوشی کیفیت QHD را به ارمغان می آورد و در دو مدل رم 6 و 8 گیگابایتی با حافظه داخلی 128 گیگابایتی معرفی خواهد شد. باتری این گوشی 4150 میلی آمپر بوده و نکته مهم آن است که این گوشی گواهینامه IP68 را پشتیبانی می کند.

ads

برای عید 1402 برنامه ویژه‌ای ندارید؟ اینجا بهترین و جدیدترین سریال های ایرانی را برای تماشا به شما معرفی کردیم.

بهترین سریال های ایرانی

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads