داغ ترین ها :
نوکیا 9 همراه با دوربین پنج گانه

نوکیا 9 همراه با دوربین پنج گانه

مدتی است که استفاده از دوربین ها دو یا سه گانه در بین گوشی های هوشمند رواج پیدا کرده است. کمپانی های سازنده، با استفاده از سنسور های اضافی در کنار سنسور اصلی، ویژگی ها و قابلیت های گوناگونی را به دوربین گوشی ها اضافه می کنند که باعث بهبود کیفیت عکسبرداری و فیلمبرداری می شود.

گوشی نوکیا

اما امروز عکس هایی از گوشی هوشمند نوکیا 9 به بیرون درز پیدا کرد که باعث تعجب همگان گردید. با دقت به عکس ها در می یابیم که این کمپانی قصد دارد تا از پنج سنسور در قسمت پشتی قاب استفاده کند. این موضوع به نظر یک جنون در استفاده از سنسور می آید که کمپانی نوکیا به آن رسیده است. البته این عکس ها از کشور چین درز پیدا کرده است و فرد درز دهنده آن را به نوکیا 9 نسبت داده است ولی هیچ خبری در رابطه با قدرت این سنسور ها و یا ویژگی ای که هر کدام به ارمغان می آورد، مطرح نشده است.

اگر قصد خرید گوشی هوشمند نوکیا دارید، حتما ببنید: لیست قیمت گوشی نوکیا

نوکیا 9

در گذشته نیز اخباری در رابطه با این گوشی به بیرون درز پیدا می کرد که حکایت از قدرت گرفتن این گوشی هوشمند از چیپست اسنپ دراگون 845 دارد. به احتمال فراوان این گوشی هوشمند از صفحه نمایش از جنس AMOLED در سایز 5.5 این و رزولوشن 2560×1440 بهره ببرد. در رابطه با قفل های بیومتریک در این گوشی، این احتمال وجود دارد که  اسکنر اثر انگشت این گوشی هوشمند در زیر صفحه نمایش قرار بگیرد. این گوشی در سال 2018 معرفی خواهد شد ولی تاریخ دقیقی از روز معرفی در دسترس نیست.

ads

برای عید 1402 برنامه ویژه‌ای ندارید؟ اینجا بهترین و جدیدترین سریال های ایرانی را برای تماشا به شما معرفی کردیم.

بهترین سریال های ایرانی

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads