داغ ترین ها :
نوکیا 9 و نوکیا 8.1 پلاس در نمایشگاه MWC 2019 معرفی خواهند شد

نوکیا 9 و نوکیا 8.1 پلاس در نمایشگاه MWC 2019 معرفی خواهند شد

در تاریخ 24 فوریه و در نمایشگاه MWC 2019، کمپانی HMD Global که مالک برند نوکیا است رویدادی را برگزار خواهد کرد. از زمان اعلام این خبر حدث و گمان ها در رابطه با این رویداد آغاز شد و همان طور که بسیاری از کارشناسان اعتقاد داشتند و با اعلام رسمی کمپانی، گوشی هوشمند نوکیا 9 در این رویداد معرفی خواهد شد که به عنوان پرچمدار بعدی این کمپانی شناخته می شود.

حال امروز مدیر ارشد بخش محصولات این کمپانی آقای جوهو سارویکاس در قالب توئیت جدید و با انتشار چند عکس، از دعوتنامه های این مراسم رونمایی کرد. عکس های منتشر شده از دعوتنامه ها، سنسور های پشت مربوط به دوربین اصلی گوشی نوکیا 9 را نمایش می دهند. پنج گانه بودن دوربین این گوشی هوشمند یکی از مهمترین ویژگی های آن است که در این مدت اخبار زیادی در رابطه با آن منتشر شده است.

این موضوع پایان کار نبوده و این مقام مسئول عکسی از دعوتنامه جدیدی را نیز  منتشر کرده که رویداد آن بین روز های 25 تا 28 فوریه برگزار خواهد شد. اما با نگاه به عکسی که در دعوتنامه قرار داده شده، صفحه نمایش ناچ طرح O مشاهده می شود که این روز ها طرفدار زیادی داشته و چند گوشی هوشمند با این مدل از صفحه نمایش معرفی شده اند. چندی پیش در اخبار از جانب یک منبع نزدیک به کمپانی HMD Global، عکس های رندری منتسب به گو.شی هوشمند نوکیا 8.1 پلاس منتشر گردید که صفحه نمایش آن مدل ناچ طرح O بوده و حال این احتمال تقویت می شود که کمپانی، این گوشی را نیز در این مراسم معرفی کند.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads
?>