داغ ترین ها :
هوآوی Mate 20 Pro دارای یک صفحه نمایش OLED منحنی است

هوآوی Mate 20 Pro دارای یک صفحه نمایش OLED منحنی است

کمپانی هواوی آخرین پرچمدار خود را که به نام Mate شناخته شده بود در سال گذشته با نمایشگرهای مختلف رونمایی کرد. هواوی برای گوشی هوشمند Mate 10 از صفحه نمایش LCD معمولی استفاده کرد و Mate 10 Pro را با یک صفحه نمایش AMOLED به بازار عرضه کرد. کمپانی هواوی در آخرین اطلاعاتی که منتشر شده تصمیم دارد که از صفحه نمایش های مختلف برای گوشی هوآوی استفاده کند و حتی گام بزرگتری در این راه بردارد.

گوشی هواوی

با توجه به منبعی معتبر در صنعت صفحه نمایش، Mate 20 Pro نه تنها از صفحه نمایش OLED بهره میبرد بلکه به نظر می رسد یک مدل منحنی Mate RS Porsche مانند طراحی سال گذشته خواهد داشت. این منبع اعلام کرد که به جای اینکه به دنبال کمک از کمپانی الجی برای طراحی Mate RS باشیم انتظار می رود که توسط سازنده قطعات چینی به نام BOE این وظیفه را بر عهده بگیرد و یک حسگر اثر انگشت نیز در درون صفحه نمایش تبعیه کند.

متاسفانه در نشست اخیر هواوی کسی درباره Mate 20 سخن نگفته است، اما نمایشگرهای جدید BOE OLED به تولید انبوه رسیده و منتظر زمان عرضه گوشی هوشمند در ماه اکتبر می باشند. شایعاتی هم وجود دارد که نشان می دهد Mate 20 Pro دارای 5 دوربین که دو دوربین در جلو و 3 تا هم در پشت و با پردازشگر HiSilicon Kirin 980 خواهد بود، که هنوز چیزی اعلام نشده است. در حال حاضر، هیچ چیز به طور رسمی تائید نشده است و بی صبرانه منتظر زمان معرفی خواهیم بود.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads