داغ ترین ها :
هواوی Nova 4، اولین گوشی هوشمند با سنسور 48 مگاپیکسلی

هواوی Nova 4، اولین گوشی هوشمند با سنسور 48 مگاپیکسلی

کمپانی سامسونگ اولین گوشی هوشمند با صفحه نمایش ناچ طرح O را به صورت رسمی معرفی کرد و هواوی در این بخش مغلوب کمپانی کره ای شده است. هواوی نیز بنا دارد تا گوشی هوشمند جدید خود را در تاریخ 17 دسامبر معرفی کند و نام گوشی هوشمندی که در تاریخ مربوطه معرفی خواهد شد Nova 4 می باشد. این گوشی هوشمند به عنوان دومین گوشی ناچ طرح O و اولین گوشی هواوی با این مدل صفحه نمایش شناخته خواهد شد.

تا به امروز اطلاعات زیادی از این گوشی هوشمند به بیرون درز پیدا کرده است و امروز نیز TENNA عکس هایی را از این گوشی هوشمند به همراه اطلاعات دیگری از آن منتشر کرده است. عکس های منتشر شده نشان می دهند که مانند گوشی هوشمند گلکسی A8s، هواوی نیز برای این گوشی هوشمند دوربین سه گانه را تدارک دیده است و جایگاه آن ها به صورتی است که دو سنسور در یک جایگاه و سنسور دیگری به صورت جدا قرار گرفته است. اسکنر اثر انگشت نیز در قسمت پشتی قاب قرار گرفته است.

مدل صفحه نمایش این گوشی هوشمند بدان معناست که دوربین جلویی این گوشی هواوی به صورت تک گانه بوده و اطلاعات بیان می کنند که یکی از سنسور های این گوشی هوشمند 48 مگاپیکسلی می باشد که اگر این موضوع صحت داشته باشد، هواوی Nova اولین گوشی با سنسور 48 مگاپیکسلی را معرفی خواهد کرد. چیپست این گوشی هوشمند Kirin 980 می باشد که پیشتر در آخرین پرچمداران هواوی به کار گرفته شده است. دیگر اطلاعات منتشر شده در رابطه با سایز 6.41 اینچی صفحه نمایش و قدرت 3900 میلی آمپری هستند.

ads

اکانت ظرفیتی چیست و اکانت های ظرفیتی PS5 چگونه کار می‌کند؟

اکانت ظرفیتی PS5 چیست؟

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads