داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی های اندروید بهترین گوشی 6 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی گوشی لمسی ارزان نصب ویندوز 11

از این پس بدون نیاز به گوشی به نسخه وب واتساپ دسترسی خواهید داشت

You are currently viewing از این پس بدون نیاز به گوشی به نسخه وب واتساپ دسترسی خواهید داشت

ویژگی جدیدی در اختیار عموم کاربران قرار گرفته تا دیگر برای اتصال به نسخه وب واتساپ نیازی به آنلاین بودن پیاپی گوشی هوشمندشان نداشته باشند. در واقع استفاده از واتساپ بدون نیاز به گوشی در اختیار کاربران قرار گرفته تا بتوانند بدون گوشی از نسخه وب استفاده کنند.

 

برای خرید گوشی به سایت فروشگاه تخصصی موبایل تکنولایف مراجعه کنید.

 

برای چند ماهی می‌شود که واتساپ ویژگی‌های جالبی را آزمایش می‌کند؛ یکی از این ویژگی‌ها اجازه می‌دهد که کاربران به اکانتشان در دستگاه دیگری بدون نیاز به آنلاین بودن گوشی هوشمندشان دسترسی داشته باشند. در حالت فعلی، کاربر برای دسترسی به نسخه وب واتساپ یا استفاده در دستگاه دیگری مانند تبلت، نیاز دارد که گوشی هوشمند وی به اینترنت متصل باشد.

در صورتی که ارتباط دستگاه اول (گوشی هوشمند یا تبلت) به اینترنت قطع شود، امکان دریافت یا ارسال پیام در دستگاه‌های دیگر ازجمله نسخه وب واتساپ نیز غیرممکن خواهد شد تا دستگاه اول بار دیگر به اینترنت متصل شود.

واتساپ وب بدون گوشی

در نسخه‌ی آزمایشی واتساپ، چنین مشکلی برطرف شده و پس از اینکه دستگاه دیگری توسط دستگاه اول تعریف شد، حتی در شرایطی که دستگاه اول به اینترنت متصل نباشد، کاربر باز هم قادر به دریافت و ارسال پیام در دستگاه دیگر خواهد بود. حال، به نظر می‌رسد که ویژگی مدنظر از این پس در اختیار عموم قرار می‌گیرد؛ ویژگی که مدت‌ها پیش باید به واتساپ اضافه می‌شد.

از این پس کاربران هر دو نسخه‌ی اندروید و iOS اپلیکیشن واتساپ می‌توانند تنها با یکبار احراز هویت در دستگاه دیگری به استفاده از پیام‌رسان محبوب بپردازند و حتی اگر دستگاه اولشان به اینترنت متصل نبود، امکان استفاده از پیام‌رسان واتساپ در دستگاه دیگری را داشته باشند.

عملکرد ویژگی جدید نسخه وب واتساپ

واتساپ توضیح می‌دهد که در چنین شرایطی، پیام‌های ارسالی همچنان کدگذاری شده است و اطلاعات کاربر از دسترسی دیگران در امان خواهد ماند. البته استفاده از چنین حالتی، محدودیت زمانی دارد و کاربر پس از ۱۴ روز آفلاین بودن دستگاه اول، دسترسی به پیام‌رسان از دستگاه‌های دیگر ازجمله نسخه وب واتساپ را از دست خواهد داد.

با این حال، محدودیت‌های نسخه‌ی iOS اپلیکیشن واتساپ نسبت به اندروید بیشتر است. در نسخه‌ی iOS کاربر نمی‌تواند پیام‌ها را در دستگاه دیگری به غیر از دستگاه اصلی که حساب واتساپ را با آن ایجاد کرده، حذف کند.

 

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 3 امتیاز میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید