داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی ps4 بهترین بازی های اندروید صندلی گیمینگ قلم لمسی قیمت روز گوشی لپ تاپ گیمینگ نصب ویندوز 11 هدفون گیمینگ

وضعیت مبهم اپل در رابطه با استفاده از مودم در گوشی های هوشمند آیفون

You are currently viewing وضعیت مبهم اپل در رابطه با استفاده از مودم در گوشی های هوشمند آیفون

در گذشته شاهد دعوا های حقوقی بین کمپانی های مختلف بودیم. یکی از بارز ترین دعوا های حقوقی که سر و صدای زیادی در محافل کرد بین اپل و سامسونگ بود. البته این موضوع همچنان ادامه دار بوده و از چندی پیش شاهد دعوای حقوقی بین اپل و کوالکام هستیم. نکته ای که مشخص است آن بوده که Apple با رقبایی که از نظر اقتصادی رشد زیادی کرده میانه خوبی نداشته و به دنبال موقف کردن آن ها است.

گوشی اپل و گوشی سامسونگ

با استناد به خبرگزاری CNBC، جورج دیویس مدیر بخش مالی کوالکام بیان کرد: به باور من آیفون در آینده ای نزدیک دیگر از مودم های خود استفاده نمی کنند و به سراغ مودم های دیگر کمپانی ها خواهند رفت. و همچنین اعلام کرد که اپل از مودم های دیگر کمپانی ها برای نسل بعدی آیفون استفاده خواهد کرد و کوالکام همچنان به ارائه مودم برای دستگاه های قدیمی تر آیفون ادامه می دهد.

اپل و کوالکام

این موضوع در حالی است که کمپانی هایی نظیر اینتل نیز در زمینه ساخت مودم فعالیت می کنند و پیشتر اپل اعلام کرده بود که از مودم این کمپانی در تعدادی از گوشی هایش استفاده خواهد کرد. با این حال اخباری منتشر گردیده مبنی بر آنکه اپل و اینتل در حال کار بر روی مودم با شبکه 5G هستند تا بر روی نسل های آینده آیفون استفاده کنند.

اپل و اینتل

با این حال امکان دارد همکاری بین Apple و Intel کوتاه مدت باشد و تا سال 2020 بیشتر طول نکشد زیرا اپل به دنبال تکنولوژی های فراتر از 5G می باشد.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید