داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس اپل واچ اسپیکر لیتو بهترین بازی ps4 بهترین بازی های اندروید شارژر ایفون صندلی گیمینگ قیمت روز گوشی لپ تاپ گیمینگ هدفون گیمینگ

پایان راه خانواده های XZ و XA بخاطر تغییر سیاست نامگذاری سونی

You are currently viewing پایان راه خانواده های XZ و XA بخاطر تغییر سیاست نامگذاری سونی

از سال 2013 کمپانی سونی گوشی های پرچمدار خود را در قالب خانواده Z معرفی می کرد و این رویه تا زمان معرفی گوشی هوشمند Z5 Premium ادامه دار بود و کمپانی نسلی بعدی گوشی های پرچمدار خود در قالب خانواده XZ معرفی کرد و در سال 2016 پرچمدار این کمپانی با نام سونی اکسپریا XZ معرفی شد و سونی معرفی گوشی تحت این نام را تا اکسپریا XZ3 ادامه داده است. قیمت موبایل را فقط از سایت تکنولایف دنبال کنید.

از اوایل سال 2019 شایعاتی مبنی بر تصمیم سونی در تغییر نام خانواده گوشی های خود به گوش می رسید تا اینکه امروز یکی از منابع نزدیک به این کمپانی اعلام کرده است نسل بعدی گوشی پرچمدار این کمپانی و سری دیگری از گوشی های رنج میان رده نیز با تغییر نام مواجه خواهند شد. گوشی های هوشمند اسکپریا XZ4 و خانواده XA3، کاندیدای معرفی این کمپانی هستند اما اطلاعات بیان می کنند که گوشی هوشمند اکسپریا XZ4 با نام اکسپریا 10Z و از طرفی دیگر خانواده XA3 با نام اکسپریا 10 معرفی خواهند شد. حرف X در زبان یونانی به معنی 10 است و به نظر می رسد سونی، اعداد را جایگزین حروف می کند.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید