داغ ترین ها :
پرچمدار آینده نوکیا با شش سنسور دوربین معرفی خواهد شد

پرچمدار آینده نوکیا با شش سنسور دوربین معرفی خواهد شد

پرچمدار بعدی کمپانی HMD Global گوشی هوشمند نوکیا 9 می باشد که ما انتظار داشتیم، کمپانی مذکور این گوشی هوشمند را در ماه اکتبر معرفی کند که این امر محقق نشد. حال امروز یک لیکر نزدیک به کمپانی HMD ویدئو جدیدی را در یوتیوب منتشر کرده است که علاوه بر نشان دادن کامل ظاهر این گوشی، اطلاعات جدیدی را در رابطه با این گوشی هوشمند به ما می دهد.

همانطور که از قبل می دانید، HMD از پنج سنسور برای دوربین پشتی این گوشی استفاده کرده است که با نگاه به گوشی اولین بخشی است که توجه را جلب می کند. اما با نگاه به قسمت پشتی گوشی 7 جایگاه دیده می شود که 5 جایگاه متعلق به سنسور دوربین بوده، یکی از آن ها مخصوص فلش ولی کاربرد جایگاه هفتم همچنان نا معلوم است. با نگاه به بخش جلویی گوشی در می یابیم که صفحه نمایش این گوشی بر خلاف رویه چند وقت اخیر کمپانی، ناچ نبوده ولی با توجه به طراحی درصد بالایی از قاب را صفحه نمایش اشغال کرده است.

 

برای آنها که قصد خرید دارند: مشخصات و قیمت گوشی های نوکیا

 

در رابطه با اطلاعات درز کرده می توان به سایز 5.9 اینچی و کیفیت QHD صفحه نمایش اشاره کرد. این گوشی هوشمند از چیپست اسنپدراگون 845 قدرت می گیرد و رم آن 8 گیگابایت خواهد بود. سیستم عامل اندروید 9.0 Pie برای این گوشی هوشمند در نظر گرفته شده است و در رابطه با دیگر ویژگی این گوشی می توان به مقاومت آن در برابر نفوذ آب اشاره کرد. علاوه بر سنسور پنج گانه، HMD یک سنسور دیگر را برای عکسبرداری سلفی در نظر گرفته است.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads