داغ ترین ها :
کدامیک از گوشی های آیفون، آپدیت IOS 12 را دریافت خواهند کرد؟

کدامیک از گوشی های آیفون، آپدیت IOS 12 را دریافت خواهند کرد؟

همانطور که در خبر قبلی خواندید، کمپانی اپل شب گذشته در طی یک کنفرانس مطبوعاتی از نسخه جدید سیستم عامل خود به نام iOS 12 رونمایی کرد. iOS ویژگی های جدید و قابل توجهی دارد که گزیده آنها را در خبر معرفی این نسخه مطالعه کردید.

همیشه بعد از معرفی یک نسخه از سیستم عامل، چه اندروید و چه iOS کاربران گوشی های مختلف امیدوار به دریافت آن بوسیله به روزرسانی های سیستمی هستند. گوشی اپل به پشتیبانی طولانی مدت شهرت دارد و حالا نیز پس از معرفی نسخه iOS 12 کاربران خود را با یک خبر خوشحال کننده سورپرایز کرده است.

اپل شب گذشته در حین مراسم معرفی iOS 12 تایید کرد که تمام گوشی هایی که پیش از این iOS 11 را دریافت کرده بودند، به روزرسانی iOS 12 را هم تجربه خواهند کرد. به این صورت که از گوشی آیفون 5S به بعد، تمام گوشی های اپل آپدیت مذکور را دریافت خواهند کرد. به عبارت دیگر بر اساس برنامه اپل گوشی های زیر این آپدیت را دریافت خواهند کرد.

iPhone 5s
iPhone SE
iPhone 6/6 Plus
iPhone 6s/6s Plus
iPhone 7/7 Plus
iPhone 8/8 Plus
iPhone X

از آنجایی که عمر قدیمی ترین گوشی این لیست، یعنی آیفون 5s به سال 2013 برمیگردد، این تصمیم اپل عمر به روزرسانی گوشی های خود را تا مرز 5 سال بالا برده است که رکورد قابل توجهی در دنیای گوشی های هوشمند به حساب می آید. اپل همین موضوع را در شب گذشته و در جریان مراسم معرفی این نسخه بیان کرده و به نوعی به گوگل و به روزرسانی های کوتاه مدت اندروید طعنه زده است.

ads

مقایسه Macbook air و Pro ساخت 2022 و 2023 را در مطلب بالا از دست ندهید.

تفاوت مک بوک ایر و پرو

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads
?>