داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس اپل واچ اسپیکر لیتو بهترین بازی ps4 بهترین بازی های اندروید شارژر ایفون صندلی گیمینگ قیمت روز گوشی لپ تاپ گیمینگ هدفون گیمینگ

وعده کمپانی چینی برای ساخت برنامه تشخیص چهره ای بهتر از Face ID اپل

You are currently viewing وعده کمپانی چینی برای ساخت برنامه تشخیص چهره ای بهتر از Face ID اپل

اخیرا وعده داده شده است که برنامه ی تشخیص چهره ی جدیدی که محصول جدید یک کمپانی موبایل چینی است، ده برابر بهتر از برنامه ی Face ID گوشی اپل عمل کند. این برنامه ی جدید تشخیص چهره دارای اصول اولیه مشابه ای با برنامه ی Face ID گوشی آیفون X می باشد: این برنامه با استفاده از نقطه کار می کند که به چهره ی فرد اشاره دارد و یک نقشه ی سه بعدی از چهره را فراهم می کند. با این که گوشی های آیفون X با 30 هزار نقطه چهره را تشخیص می دهند، این برنامه 10 برابر بیشتر- یعنی با 300 هزار نقطه این کار را انجام می دهد.

این برنامه ی تشخیص چهره ی جدید محصول جدید شرکت چینی Huawei و زیر مجموعه ی آن یعنی برند  Honor می باشد. این کمپانی از دوربین قدرتمند تری استفاده کرده است تا بتواند چهره را بهتر تشخیص دهد که کیفیت آن برابر با 1280*800 پیکسل می باشد. جالب است بدانید که اسکن چهره تنها در 400 میلی ثانیه انجام می شود.

این کمپانی نیز مانند اپل، از اموجی ها برای واقعی تر ساختن برنامه استفاده کرده است. همچنین کمپانی هواوی به شرح دقیق اعمال و رفتار های اموجی ها مانند در آوردن زبان و غیره خواهد پرداخت.

بعلاوه، در آینده ای نزدیک تکنولوژی های جدیدی تولید خواهند شد که قادر به تشخیص و اکسن سه بعدی دیگر اشیاء و نه فقط چهره ی انسان خواهند بود.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید