داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی های اندروید بهترین گوشی 6 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی گوشی لمسی ارزان نصب ویندوز 11

کوالکام اسنپدراگون 8150 را در تاریخ 4 دسامبر معرفی خواهد کرد

You are currently viewing کوالکام اسنپدراگون 8150 را در تاریخ 4 دسامبر معرفی خواهد کرد

پردازنده هر گوشی به عنوان مهم ترین بخش آن به حساب می آید و به نوعی به عنوان مغز هوشمند گوشی عمل می کند. برند هایی مانند اپل و هواوی و تا حدودی سامسونگ، در بخش پردازنده خودکفا بوده و چیپست ها و پردازنده گرافیکی گوشی ها را، خود تولید می کنند. اما کمپانی های دیگری نیز به صورت اختصاصی در این بخش فعالیت می کنند که بنام ترین آن ها کوالکام است. آخرین چیپست این کمپانی یعنی اسنپدراگون 845 در بسیاری از پرچمداران سال 2018 بکار گرفته شده است.

اسنپدراگون 8150

نسل بعدی چیپست بالارده این کمپانی به نام اسنپدراگون 8150 شناخته می شود که تا به امروز شایعات و اطلاعات زیادی از آن در محافل پخش شده است. حال امروز کمپانی کوالکام دعوتنامه هایی را برای اصحاب رسانه ارسال کرده است که محتوای آن ها بیانگر آن است که این کمپانی در تاریخ 4 دسامبر، چیپست جدید خود را معرفی خواهد کرد.

 

پیشنهاد نویسنده: بهترین گوشی های قاتل پرچمدار

 

کوالکام

دعوتنامه های ارسال شده مربوط جزیره هاوایی است و کمپانی بنا دارد تا این چیپست را در هاوایی معرفی کند. اما بسیاری بر این باور اند که این کمپانی علاوه بر معرفی چیپست جدید، پردازنده گرافیکی Adreno 640 را نیز معرفی خواهد کرد و به صورت کلی چیپست جدید نسبت به اسنپدراگون 845 در حدود 20 درصد کار آمد تر است.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید