داغ ترین ها :
کوالکام اسنپدراگون 8150 رقبا را پشت سر می گذارد

کوالکام اسنپدراگون 8150 رقبا را پشت سر می گذارد

تعدادی از کمپانی های تولید کننده گوشی های هوشمند، به صورت اختصاصی در زمینه تولید چیپست ها نیز فعالیت می کنند و اکثر این کمپانی ها از چیپست های تولید شده خود در گوشی های هوشمند استفاده می کنند. اما کمپانی دیگری مانند کوالکام به صورت اختصاصی در این زمینه فعالیت می کند و کمپانی هایی نظیر سونی، نوکیا و حتی سامسونگ از محصولات این کمپانی استفاده می کنند.

کوالکام اسنگدراگون 8150

تا به امروز کمپانی اپل چیپست A12، کمپانی هواوی چیپست Kirin 980 و سامسونگ نیز چیپست اگزینوس 9820 را معرفی کرده اند که به جز اگزینوس 9820 که به تازگی معرفی شده، مابقی در آخرین پرچمداران خود این چیپست را بکار گرفته اند. کمپانی کوالکاکم نیز از رقبا عقب نمانده و تا مدتی دیگر چیپست جدید خود را معرفی خواهد کرد که با نام اسنپدراگون 8150 شناخته می شود.

مطالب مرتبط: بهترین چیپست موبایل کدام است

حال امروز چیپست این کمپانی در AnTuTu دیده شده است و در مقایسه با دیگر رقبا، امتیاز خوبی را بدست آورده است. در جدول AnTuTu این چیپست نمره 362292 را کسب کرده است و این در حالی است که چیپست Kirin 980 نمره 273913 و چیپست A12 نمره 353210 را کسب کرده اند. اما این همه ی ماجرا نبوده و اطلاعات منتشر شده بیان می کنند که نحوه قرار گیری هسته های این چیپست به صورت 1+3+4 می باشد که هسته تکی بالاترین میزان قدرت را در بین دیگر چیپست ها دارد. در حال حاضر کوالکام تاریخ دقیقی را برای معرفی این چیپست اعلام نکرده است.

ads

نقد و بررسی کامل گوشی هواوی Mate 50 Pro به همراه نمونه عکس دوربین و تست گیمینگ:

بررسی هواوی میت 50 پرو

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads