داغ ترین ها :
کوالکام چیپست های اسنپدراگون 429 و 439 برای اندروید Go توسعه میدهد

کوالکام چیپست های اسنپدراگون 429 و 439 برای اندروید Go توسعه میدهد

برخی از افراد در هنگام خرید یک گوشی هوشمند ممکن است یک دستگاه میان رده با چیپست اسنپدراگون سری 600 انتخاب کنند. اما اگر به دنبال یک گوشی پرچمدار با چیپست اسنپدراگون 845 باشند باید برای خرید گوشی هوشمند هزینه بیشتری بپردازند.

گوگل بر ای آن دسته از مشتریانی که توانایی خرید گوشی های میان رده ویا پرچمدار را ندارند پروژه اندروید Go را راه اندازی کرد. اندروید Go نسخه سبک تر از اندروید ۸ است که گوگل برای دستگاه های با سخت افزار پائین توسعه داده است. حال یک شایعه نشان می دهد که کوالکام به زودی دو چیپست اسنپدراگون 429 و اسنپدراگون 439 را برای بکارگیری در گوشی های اندروید Go معرفی خواهد کرد.

قیمت امروز گوشی را در سایت تکنولایف مشاهده کنید.

تا پیش از این کوالکام چیپست های سری 200 اسنپدراگون را برای گوشی های پائین رده پیشنهاد میکرد، اما حالا به گفته آقای Roland Quandt این سیاست تغییر خواهد کرد. به گفته وی کوالکام این دو چیپست را بطور اختصاصی برای بکارگیری در گوشی های اندروید GO در نظر گرفته است، لازم به توضیح است که این چیپست ها علاوه برگوشی های اندروید GO قابلیت استفاده در سایر گوشی های هوشمند را هم دارند.

البته آقای Roland Quandt از مشخصات دقیق اسنپدراگون 429 مطلع نیست اما در خصوص جزئیات اسنپدراگون 439 این چیپست را تقریبا مشابه با اسنپدراگون 625 میداند که در گذشته نه چندان دور توسط کوالکام عرضه شده بود.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads