داغ ترین ها :
گلکسی M20 یا Y7 Prime 2019؟ مقایسه مشخصات میان رده های سال 2019

گلکسی M20 یا Y7 Prime 2019؟ مقایسه مشخصات میان رده های سال 2019

رقابت بین هواوی و سامسونگ به اوج خود رسیده است و انتخاب بین گوشی های این دو کمپانی کمی مشکل شده است. چند سالی است که پرچمداران این دو کمپانی رقابت تنگاتنگی دارند و این رقابت به گوشی های میان رده نیز رسیده است. این دو برند از آغاز سال 2019 گوشی های متنوعی را معرفی کرده اند که گلکسی M20 و هواوی Y7 Prime 2019 از جمله آنان هستند.

این دو گوشی به سبب بکارگیری قابلیت های مناسب و از طرف دیگر فاصله ناچیز قیمت آن ها، به دو گزینه خرید مناسب برای کاربران مبدل شده اند اما انتخاب بین این گوشی چالش مهمی برای کاربران است. اگر به دنبال خرید گوشی کمتر از 3 میلیون هستید، هواوی Y7 Prime 2019 و Galaxy M20 دو مدلی هستند که باید به آن ها فکر کنید و همچنین در جدول زیر می توانید این دو گوشی هوشمند را مقایسه کنید.

[table id=5 /]

به صورت کلی و در مقام مقایسه، سامسونگ گلکسی M20 قابلیت های بهتری نسبت به 2019 Y7 Prime دارد اما از طرفی دیگر قیمت آن نیز کمی بالاتر است. هر دو گوشی نیاز کاربران عادی را به خوبی رفع می کنند و با توجه به باتری قدرتمندی که دارند مناسب افرادی هستند که مدت زمان طولانی از گوشی خود استفاده می کنند. شما کاربران عزیز می توانید با کلیک بر روی نام این دو گوشی در پاراگراف دوم به صفحه آن ها در سایت تکنولایف مراجعه کرده و اقدام به خرید هر یک از آن ها فرمائید.

ads

نقد و بررسی کامل گوشی هواوی Mate 50 Pro به همراه نمونه عکس دوربین و تست گیمینگ:

بررسی هواوی میت 50 پرو

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads