داغ ترین ها :
گلکسی +S10 به دوربین سه گانه با قابلیت های ویژه مجهز میشود

گلکسی +S10 به دوربین سه گانه با قابلیت های ویژه مجهز میشود

هنوز چند روزی از معرفی گلکسی نوت 9 نگذشته که خبرها و شایعات پیرامون گوشی گلکسی +S10 شنیده میشود. سال آینده دهمین سال راه اندازی سری S در خانواده گلکسی ها است و به همین دلیل سامسونگ تصمیم دارد تا یک محصول متفاوت و خاطره انگیز را به این مناسبت معرفی و روانه بازار کند. پیش تر خبرهایی در مورد به کارگیری سه دوربین در بخش پشت گوشی گلکسی +S10 شنیده شده بود که حالا ضمن تایید شایعات قبلی، جزئیات بیشتری از این دوربین به بیرون درز کرده است.

البته این خبر بیشتر در حد یک شایعه است که زیاد در دور و بر گوشی های سامسونگ وجود دارد. در این مورد گفته میشود که گوشی گلکسی +S10 به سه دوربین 16+13+12 مگاپیکسلی مجهز خواهد شد که هر کدام از این دوربین ها کارایی مخصوص به خود را دارد. دوربین 16 مگاپیکسلی برای عکسبرداری معمولی به کار گرفته میشود. دوربین 13 مگاپیکسلی قابلیت عکس برداری تله را خواهد داشت و در نهایت، دوربین 12 مگاپیکسلی نیز به یک لنز با زاویه باز مجهز میگردد.

از طرف دیگر یکی از منابع خبری در کره جنوبی گزارش داده که سامسونگ قصد دارد تنها یک نسخه از گلکسی S10 را با سه دوربین اصلی معرفی کند. با این حال شایعه ای دیگر به گوش میرسد که سامسونگ دو گوشی را در این خانواده با دوربین سه گانه معرفی میکند. البته گفته میشود که علاوه بر گوشی های سری S، احتمالاً سال آینده یک محصول از خانواده A نیز به دوربین سه گانه مجهز خواهد شد. در مورد این مدل نیز ترکیبی از سه دوربین با کیفیت های 32+8+5 مگاپیکسلی شنیده میشود.

تحلیلگران پیش بینی میکنند که در سال 2019، بیشتر از 10 درصد گوشی های هوشمند با دوربین سه گانه به بازار عرضه میشوند. سامسونگ و ال جی از جمله کمپانی هایی هستند که به نظر میرسد به این سمت حرکت میکنند. هواوی نیز از همین سال 2018 شروع به تولید گوشی های هوشمند با دوربین سه گانه کرده است.

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads