داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بهترین گوشی 8 میلیونی تبلت دانش آموزی تحریم شیائومی در ایران ساخت اپل آیدی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی نصب ویندوز 11

گوشی شیائومی Mi A2 Lite تاییدیه های لازم را برای معرفی بدست آورد

You are currently viewing گوشی شیائومی Mi A2 Lite تاییدیه های لازم را برای معرفی بدست آورد

به نقل از برخی منابع اخیرا چند گوشی هوشمند شیائومی در وبسایت TENNA و دیگر وبسایت های نظارتی دیگر دیده شده اند. در جدیدترین اطلاعاتی که بدست آمده چند گوشی هوشمند شیائومی موفق به کسب تاییدیه از کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا (به اختصار FCC) شدند. اما نکته جالب اینکه کانون ارتباطات سنگاپور نیز شاهد تایید اطلاعات چند گوشی شیائومی بوده که مشخصات مدل آنها با مشخصات مربوط به مدل های تایید شده در FCC همخوانی دارد.

در خصوص گوشی های تایید شده در این دو مرجع، نکته قابل توجه نام مارکتینگ آن است که Xiaomi M1805D1SG با عنوان Mi A2 Lite به ثبت رسیده است. البته اطلاعات زیادی در این لیست ها منتشر نشده و فقط اطلاعاتی نظیر فرکانس برای Wifi و اتصالات بلوتوث را می توان در آن ها یافت. با این وجود احتمالاً برخی از اطلاعات این گوشی، با مدل MI A2 که ماه گذشته معرفی شده بود شباهت خواهد داشت.

حال میتوان حدس زد که این گوشی شیائومی احتمالا نسخه پیشرفته و جدید تر Redmi 6 باشد. اما هنوز هیچ چیز معلوم نیست و باید دید که آیا شیائومی برنامه ای برای سوپرایز تحلیلگران و منتقدان دارد یا خیر؟ نظر شما چیست؟

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید