داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بهترین گوشی 8 میلیونی تبلت دانش آموزی تحریم شیائومی در ایران ساخت اپل آیدی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی نصب ویندوز 11

گوشی نوکیا X6 به صورت جهانی عرضه خواهد شد

You are currently viewing گوشی نوکیا X6 به صورت جهانی عرضه خواهد شد

در طول ماه های گذشته خبر های ضد و نقیضی در باب گوشی هوشمند نوکیا X6 منتشر می شد تا اینکه کمپانی نوکیا در ماه گذشته، در یک رویداد این گوشی نوکیا را معرفی کرد. اما جای بسی تاسف داشت، زمانی که اعلام شد این گوشی فقط در کشور چین عرضه می شود.

اما مدتی بعد CPO در یک نظرسنجی در توئیتر از کاربران سوال کرد که آیا مایل هستند که این گوشی از مرز های چین فراتر رفته و در بازارهای دیگر هم عرضه شود؟

نظر کاربران مشخص بود و آن ها خواستار این مسئله بودند که این محصول فقط در انحصار بازار چین نباشد. مدتی بعد Juho Sarvikas مدیر ارشد بخش تولید در شرکت نوکیا، این خبر را اعلام کرد که این محصول در سرتاسر دنیا عرضه خواهد شد.

اما دو نسخه گواهینامه بلوتوث نشانگر این است که دو نسخه جهانی نوکیا X6 با شماره مدل TA-1083 و TA-1116 برای راه اندازی جهانی آماده می شوند. و این موضوع بیانگر آن است که HMD Global واقعا برای انتشار در خارج از چین آماده است.

حال دیده شده که مدل TA-1116 در وب سایت های روسی و تایوانی قرار داده شده اند و به نظر می رسد این دو کشور پیشگام در عرضه این محصول باشند.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید