داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی ps4 بهترین بازی های اندروید قلم لمسی قیمت روز گوشی لپ تاپ گیمینگ نصب ویندوز 11 هدفون گیمینگ

گوشی وان پلاس 6 از آزمایشگاه عکاسی DxOMark نمره عالی گرفت

You are currently viewing گوشی وان پلاس 6 از آزمایشگاه عکاسی DxOMark نمره عالی گرفت

DxOMark یکی از مراجع تخصصی عکاسی است که بعد از بررسی دوربین ها یا گوشی های هوشمند، به آن ها نمره می دهد. حال این بار به سراغ گوشی هوشمند وان پلاس 6 رفته و به بررسی دوربین آن پرداخته است. نتایج بدست آمده نشان می دهدکه این گوشی از گوشی های هوشمند گلکسی Note 8 و هر دو مدل آیفون 8 بسیار بهتر بوده است.

اما وان پلاس 6 یک نقطه ضعف داشت و آن هم در بخش فیلمبرداری آن است که نمره 87 را برای آن در پی داشت ولی توانست نمره عالی 100 را در عکسبرداری دریافت کند.

وان پلاس 6

دوربین این گوشی وان پلاس برای انجام فوکوس اتوماتیک دقیق و سریع، استفاده از رنگ بندی روشن و کارایی بالای فلش مورد تحسین قرار گرفت. البته نقطه ضعفی هم وجود دارد، در بعضی مواقع مقداری نویز به وجود می آید که باعث می شود در مقداری از جزئیات از قلم بیفتد.

در زمان فیلمبرداری نیز گوشی فوکوس اتوماتیک سریعی دارد اما این موضوع با ثبات نیست و همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم مقداری نویز در فیلمبرداری نیز وجود دارد. البته باید این نکته را ذکر کنیم که این مشکلات کوچک به طور مداوم نیست و فقط در بعضی مواقع در سطح بسیار پایین اتفاق می افتد.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 1 امتیاز میانگین: 3]

دیدگاهتان را بنویسید