داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس اپل واچ اسپیکر لیتو بهترین بازی ps4 بهترین بازی های اندروید شارژر ایفون صندلی گیمینگ قیمت روز گوشی لپ تاپ گیمینگ هدفون گیمینگ

هشدار به توسعه دهندگان برنامه درمورد چند تغییر جدید گوگل پلی

You are currently viewing هشدار به توسعه دهندگان برنامه درمورد چند تغییر جدید گوگل پلی

گوگل امروز اعلام کرد، در رابطه با سه تغییری که غول جستجو در فروشگاه گوگل پلی اعمال کرده است به توسعه دهندگان برنامه ی اندروید آماده باش می دهد. هدف از این کار ایجاد شور و هیجان در کاربران اندروید در رابطه با فرآیند جستجوی مفید و برنامه های سرگرم کننده و نصب آن ها بر روی گوشی هایشان است. برخی از این تغییرات موجب بهبود سرعت و امنیت برنامه های اندروید می شوند. اندروید حمایت از معماری های 64 بیتی را با اندروید 5.0 آغاز کرده است. اخیرا،بیش از 40% از هندست های به صورت آنلاین از کد 64 بیتی پشتیبانی کرده و هنوز با برنامه های 32 بیتی سازگار هستند.

اما روزی خواهد آمد که اندروید به هیچ عنوان از برنامه های 32 بیتی پشتیبانی نمی کند.گوگل به توسعه دهندگان برای سه تغییر عمده آماده باش اعلام کرده است.

  • برنامه های جدید به منظور اجرا و امنیت بیشتر باید با استفاده از آخرین ورژن اندروید ساخته شوند. انجام این کار برای برنامه های جدیدی که در آگوست 2018 و بعد از آن عرضه می شوند مورد نیاز است.

همچنین انجام این کار برای بروزرسانی برنامه های جدید در نوامبر 2018 مورد نیاز خواهد بود.

  • درآگوست 2019،گوگل از توسعه دهندگان تقاضا می کند تا مطمئن شوند که برنامه های جدید و آپدیت های برنامه با کتابخانه های Native از هردو ورژن 64 بیتی و 32 بیتی پشتیبانی می کنند.
  • در اوایل سال آینده،Play مقداری امنیت فرا داده برای هر APK به منظور کمک به تشخیص اعتبار برنامه ها فراهم می کند.

گوشی های سامسونگ جزو با کیفیت ترین گوشی های اندرویدی بازار هستند.

سال 2017 برای توسعه دهندگانی که شاهد  رشد و موفقیت گوگل پلی بوده اند سالی فوق العاده به شمار می آید.ما به سختی بر روی قابلیت هایی(مانند آن هایی که در I/O 2017 و Playtime اعلام شدند) برای کمک به بهبود کیفیت برنامه ها و انجام داد و ستد کار کرده ایم.

با این قابلیت ها و آپدیت هایی که در آینده ای نزدیک ارائه می شوند امیدواریم نظاره گر  ادامه ی پیشرفت های اکوسیستم اندروید و Play در سال 2018 و پس از آن باشیم.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید