قابلیت های جدیدی به برنامه مخاطبین گوگل اضافه شده است

قابلیت های جدیدی به برنامه مخاطبین گوگل اضافه شده است

اخیرا گوگل برای برنامه ی مخاطبین گوشی های اندروید آپدیت جدیدی ارائه  داده است. گوگل به این آپدیت ، چندین آپشن جدید اضافه کرده که استفاده از آن را راحت تر می سازد.از ویژگی های جدیدی که به آن اضافه شده ، دکمه ی تماس های اضطراری است که تماس گرفتن و پیام فرستادن را برای کاربر آسان تر می کند.

این ورژن جدید همچنین دارای قسمتی برای شنیدن فید بک کاربران می باشد و آپشن انتخاب تصاویری بزرگ برای مخاطبین نیز به آن اضافه شده است. بعلاوه این نسخه ی آپدیت شده ی برنامه ی مخاطبین، امکان ادغام مخاطبین تکراری را نیز بدون نصب نرم افزار اضافه برای کاربر فراهم می کند.

مقالات پیشنهادی: قابلیت Family Broadcast دستیار صوتی گوگل را به پیام رسان تبدیل می‌کند؟

در این ورژن همچنین می توانید اطلاعات G Suite دایرکتوری را برای جست وجو و پیداکردن همکاران خود مشاهده کنید. یکی از آپشن های جدید و مهم دیگر این ورژن، این است که بطور خودکار مخاطبانی که شما بیشتر با آن ها در ارتباط هستید را ثبت می کند.

آخرین ، آپشن های ورژن جدید این برنامه ، این است که شما می توانید مخاطبان خود ا به صورتی سفارشی مرتب کرده و هر نشانه ای را که می خواهید برای آن ها انتخاب کنید. اگر چه این بهترین آپدیت موجود در بروز رسانی جدید برنامه ی مخاطبین  نیست ، اما با همین تغییرات کوچکی که انجام شده ، این برنامه را به نرم افزاری بهتر و مفید تر تبدیل کرده است.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید