داغ ترین ها :
BMW X4 2019 با آپشن های جدید در مقایسه با مدل قبلی

BMW X4 2019 با آپشن های جدید در مقایسه با مدل قبلی

دنیای خودروسازی مانند تکنولوژی، بسیار شیرین بوده و کندو کاو در آن بسیار لذت بخش می باشد. در دنیای خودرو سازی، کمپانی های بزرگی فعالیت می کنند که قصد دارند تا با بکار گیری آپشن های مختلف، مردم و خریداران را به سمت خود جذب کنند. کمپانی هایی نظیر BMW و مرسدس بنز و … .

BMW X4 2019

در همین راستا، کمپانی BMW در حدود 5 ماه پیش از مدل 2019 خودرو BMW X4 رونمایی کرد. در حال حاضر این ماشین در نمایشگاه ها بوده و بزودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. در مقایسه با مدل قبلی، X4 جدید بزرگتر بوده و وزن در حدود 100 پوند کمتر است. اما نکته مثبت آن نسبت به مدل قبلی، طراحی جدید در بخش کابین است.

در حال حاضر این خودرو در نمایشگاهی در شهر ابوظبی امارات قرار دارد و مدل آن xDrive30i M Sport می باشد. از دیگر ویژگی های این ماشین می توان به بهره گیری از یک چرم با کیفیت و زیبا در قسمت صندلی ها، اشاره کرد.

دیگر آپشن هایی که BMW در این ماشین تعبیه کرده است، بهبود کیفیت جایگاه راننده با بالا بردن جایگاه آن و همچنین بهره گیری از لنز های بیشتر در قسمت پشتی و استفاده از یک سیستم سرگرمی با مانیتور 10.5 اینچی با عملکرد های حرکتی می باشد. به اصطلاح عامیانه صفر تا صد این خودرو 6.3 ثانیه بوده و حداکثر سرعت آن 240 کیلومتر بر ساعت می باشد.

بیشتر بخوانید: آموزش گام به گام تبدیل گوشی به مانیتور دوم کامپیوتر

برای شما

نظرات

 

نظر بده

نام

ads
ads