داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی ps4 بهترین بازی های اندروید قلم لمسی قیمت روز گوشی لپ تاپ گیمینگ نصب ویندوز 11 هدفون گیمینگ

شیطنت یا حقیقت؟ آیا گوگل پیکسل 3 مینی هم در راه است؟

You are currently viewing شیطنت یا حقیقت؟ آیا گوگل پیکسل 3 مینی هم در راه است؟

ما تا امروز تصاویر و اطلاعات زیادی از گوشی های گوگل پیکسل 3 و گوگل پیکسل XL 3 شنیدیم اما هیچ جا خبری از یک مدل مینی از این خانواده نبود. در واقع کسی هیچ ذهنیتی در مورد یک نسخه مینی از گوشی گوگل پیکسل 3 نداشت تا امروز که گوگل در صفحه اینستاگرام همه معادلات را بهم زد.

گوگل امروز در صفحه اینستاگرام خود، تصویری از چند گوشی را در کنار هم قرار داده و به صورت تلویحی به وجود یک مدل مینی در خط تولید گوشی های پیکسل اشاره کرده است. گوگل با این سوال که “چطور مینی تا این اندازه کوچک است؟” و نشان دادن یک گوشی بسیار کوچک، شایعات مربوط به وجود یک نسخه مینی از گوگل پیکسل 3 را قوت بخشیده است.

لیست تمام گوشی های موجود امروز در فروشگاه تکنولایف: قیمت روز گوشی

هنوز مشخص نیست که آیا گوگل واقعا قصد معرفی یک نسخه مینی از گوگل پیکسل 3 را در کنار این دستگاه و نسخه XL دارد یا اینکه منظور از مینی همان گوگل پیکسل 3 است که از نظر ابعاد از گوگل پیکسل XL 3 کوچکتر است. البته احتمال دیگر نیز این است که گوگل قصد شیطنت رسانه ای داشته و اصلا خبری از نسخه مینی نخواهد بود. در واقع گوگل حالا که اطلاعات زیادی از گوشی های خود را لو رفته میبیند، با این کار قصد دارد تا هیجان را به مراسم رونمایی از این گوشی ها برگرداند.

گوگل پیکسل 3 مینی

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید