داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی ps4 بهترین بازی های اندروید صندلی گیمینگ قلم لمسی قیمت روز گوشی لپ تاپ گیمینگ نصب ویندوز 11 هدفون گیمینگ

نوکیا یک رویداد دیگر را در تاریخ 11 اکتبر برگزار خواهد کرد

You are currently viewing نوکیا یک رویداد دیگر را در تاریخ 11 اکتبر برگزار خواهد کرد

از مدتی قبل کمپانی HMD Global اعلام کرده بود که در تاریخ 4 اکتبر و در طی یک رویداد رسمی یکی از گوشی های هوشمند جدید خود را معرفی خواهد کرد که حدس و گمان های فراوانی درباره ی گوشی ای که معرفی خواهد شد زده می شود. اما امروز این کمپانی اعلام کرد که در تاریخ 11 اکتبر نیز یک گوشی هوشمند دیگر را معرفی خواهد کرد.

نوکیا اچ ام دی

چندی پیش اطلاعاتی از یک گوشی هوشمند از وبسایت TENNA در رابطه با گوشی نوکیا 7.1 Plus که با نام نوکیا X7 نیز شناخته می شود، منتشر گردید. اطلاعات منتشر شده بسیاری از مشخصات این گوشی را مشخص می کند و بسیاری از کارشناسان بر این باورند که در تاریخ 4 اکتبر این گوشی هوشمند معرفی خواهد شد.

در حال حاضر HMD Global سه گوشی آماده معرفی دارد که یکی از آن ها گوشی هوشمند نوکیا 9 می باشد که به عنوان پرچمدار آینده این کمپانی شناخته خواهد شد. سومین گوشی نیز به احتمال فراوان گوشی مخصوص بازی این کمپانی باشد که پیشتر HMD Global اعلام کرده بود که اجازه نخواهد داد هیچ یک از اطلاعات این گوشی درز پیدا کند.

به هر حال دعوتنامه رویداد دوم در هند عرضه شده است و این احتمال وجود دارد که نوکیا به یک باره هر سه گوشی را در فاصله یک هفته معرفی کند.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید