داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی های اندروید بهترین گوشی 6 میلیونی تبلت دانش آموزی سایبر ماندی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی گوشی لمسی ارزان نصب ویندوز 11

هواوی نسخه ازمایشی اندروید ۹.۰ را برای تعدادی از گوشی های خود منتشر کرد

You are currently viewing هواوی نسخه ازمایشی اندروید ۹.۰ را برای تعدادی از گوشی های خود منتشر کرد

بسیاری از کمپانی های سازنده گوشی های هوشمند به دنبال انتشار آپدیت های نسخه جدید سیستم عامل گوگل یعنی اندروید 9.0 Pie هستند و تا به امروز کمپانی های سونی و هواوی عملکرد بسیار خوبی در این زمینه داشته اند. امروز نیز لیست جدیدی از گوشی های هوشمند محصولات کمپانی هواوی منتشر شده است که همزمان با ارتقاء رابط کاربری، نسخه آزمایشی سیستم عامل جدید را دریافت می کنند.

مطالب مرتبط: از اندروید 1 تا اندروید 10 چه تغییراتی حاصل شد

این نکته حائز اهمیت بوده و کاربران باید بدانند که دریافت آپدیت مربوط به سیستم عامل منوط به آپدیت بودن رابط کاربری است که کمپانی در قالب همان آپدیت یا در بعضی از موارد در قالب آپدیتی جداگانه آن را برای کاربران عرضه می کند. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید گوشی های سری Mate 9 و P10 و تعدادی مدل دیگر آپدیت جدید را دریافت می کنند.

 

با توجه به این آپدیت ها، کمپانی هواوی اکثر گوشی های یکی دو ساله اخیر خود را به سیستم عامل جدید مجهز کرده است و این موضوع می تواند نقطه قوتی برای این کمپانی تلقی شود.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 1 امتیاز میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید