داغ‌ترین‌ها
آیفون 13 پرو مکس بهترین بازی های اندروید بهترین گوشی 6 میلیونی تبلت دانش آموزی قیمت روز گوشی گوشی دانش آموزی گوشی لمسی ارزان نصب ویندوز 11

گوشی مخصوص بازی هواوی [ سیستم خنک کنند جدید و باتری قدرتمند ]

You are currently viewing گوشی مخصوص بازی هواوی [ سیستم خنک کنند جدید و باتری قدرتمند ]

16 اکتبر روزی است که کمپانی هواوی پرچمدارن جدید خود را که از خانواده Mate می باشند، در شهر لندن معرفی می کند. این کمپانی در تاریخ مورد نظر سه گوشی هوشمند Mate 20 و Mate 20 Pro و Mate 20 Porsche را معرفی می کند. از قبل شایعاتی منتشر گردیده بود مبنی بر آنکه هواوی قصد دارد تا یک گوشی مخصوص بازی را معرفی کند.

هواوی میت 20x

حال می دانیم که این گوشی نیز در همان روز به همراه پرچمداران این کمپانی معرفی خواهد شد. اما حدس و گمان های فراوانی در رابطه با نام این گوشی در میان بوده که هواوی به صورت رسمی اعلام کرد که این گوشی نیز از خانواده Mate بوده و نام آن Mate 20 X خواهد. هواوی تیزر رسمی این گوشی را در توئیتر خود منتشر کرده است و همچنین عنوان کرده است که این گوشی مخصوص بازی برای مدت زمان طولانی است.

گوشی گیمینگ هواوی

 

این موضوع نیازمند آن است که هواوی یک باتری بسیار قدرتمند و سیستم خنک کنند عالی را در این گوشی بکار بگیرد. 16 اکتبر روز شلوغی برای این کمپانی خواهد بود و بسیاری از کاربران و هواداران این کمپانی منتظر گوشی های جدید این کمپانی هستند تا هر چه زود تر آن ها را از نزدیک لمس کنند.

برای امتیاز به این مطلب کلیک کنید
[تعداد امتیازات: 0 امتیاز میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید