Uncategorized

iPhone X (یا Edition) اپل صفحه نمایش بزرگتری نسبت به نسل پیشین خود دارد

فقظ چند روز تا معرفی نسل آینده iPhone های Apple باقی مانده است و ما با هیجان منتظریم بنابراین کاملا طبیعی است که ما غرق در هر شایعه و اطلاعات فاش شده ای باشیم، که بهترین آن ها عکس های اسمارتفون آینده اپل است.

انتظار می رود که اپل، iPhone 7s و ۷s Plus را با سایز صفحه نمایش و طراحی عمومی یکسان مانند سری ۷ اش و iPhone 8 را که اسمارتفون ویژه ۱۰ سالگی اپل است با صفحه نمایش لبه تا لبه OLED به نمایش بگذارد.

 

با تشکر از نماینده RedmondPie، که موفق شده طرح ساخت iPhone 8 (یا X، یا Edition) را بر اساس طرح ها و الگو های شایعه شده بدست آورد، ما می توانیم ظاهر iPhone های نسل جدید را با نسل قبلی مقایسه کنیم.

iPhone 8 کمی بزرگتر از iPhone 6s 4.7 اینچی و بسیار کوچکتر از iPhone 7s Plus 5.5 اینچی است. در مقایسه با iPhone 7s Plus، iPhone 8 صفحه نمایش بلند تری دارد. با کمی محاسبات ریاضی می توان فهمید که صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی ۱۸:۹ iPhone 8 سطح بیشتری نسبت به صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی ۱۶:۹ iPhone 7 Plus دارد اما اگر از محتوای ۱۶:۹ سنتی آیفون استفاده کنید، صفحه نمایش iPhone 7 Plus 8% سطح بیشتری دارد چون صفحه نمایش ۱۸:۹ اطراف محتوای سنتی نوار های مشکی نمایش می دهد.

ارسال پاسخ

Real Time Web Analytics